
Hát nem aranyos? (Hát nem.)
John | 2011.09.03. 00:06:25Nekem van ilyen malacom, mondjuk nem ilyen dagi, de amerikai törpemalac! Tájékoztatnám az okos embereket, hogy egyáltalán NEM büdös, sőt még jó illata is van (ez furán hangzik, de így van).. tisztán van tartva, rendszeresen meg van fürdetve és sokkal okosabb mint a kutyám!!! Kiskorában még ős is a házban "lakott" és pár nap alatt szobatiszta lett :)
A zongoratudást értem, a mozdulatot nem annyira. ;)
Nusihusi | 2011.08.30. 21:41:47Megvan a gumiember a valóságban:D

Ha Bolíviában jártok, inkább McDonald's-ba menjetek, mert ahogy nézem elég kétes körülmények között készül a majonéz. ;)
csaty | 2011.08.31. 14:49:08most értem haza melóból.....l
Szóval, volt olyan,hogy a csirkecomb nem épp az ehetö állapotokat mutatta , de azért bement sütöbe aztán ki a büfébe ... mi meg csak röhögtünk bent , hogy ez a gazdag kliensek kajája, az olyan csóróknak mint mi nem való.....
persze van szárított hús, ami azt jelenti ,hogy a fagyasztóban a polcok alatt rejtözködik egy 1.5 kg-os hús, ami ott a sötétben szublimál vagy egy évig, amíg felfedezik , az is megy a pörköltbe , ott majd megszívja magát vizzel...
Meg a reggeli rántotta amit senki a konyháról nem eszik meg, mivel nem tojásból van, valami folyadék egy 10 literes zacskóban amiböl varázsoljuk....
És a konyha mottója : semmi nem mehet kárba......szóval ami maradt a büfében , az megy bele a másnapi frissbe.....
Mindez egy ****-os szállodában egy spanyolországi üdülövárosban a mediterrán partján......

Nektek van már FILA TÁSKÁTOK? :-)
HVG cikkthisisreal | 2011.10.17. 11:32:49Ezt már rendszeresítették is náluk? :D

Rob Spence, az Eyeborg
Ravennë | 2014.02.17. 15:50:03Beküldő: norbertvincze
http://www.youtube.com/watch?v=_2qPWc32LS8
Szöveg: "Robiszem megérkezett :)"
(Ide már korábban is :))

Az Irene hurrikán a Nemzetközi Űrállomásról.
+bónusz hurrikán tánc. :)bungle | 2011.08.29. 22:19:37LEGO paperland.

- Szia, neked mi a foglalkozásod?
- OKJ-s koalabúgató vagyok.Mr.T. | 2011.08.29. 13:49:33Gondolom ritkán szaporodnak, ezért ügyelnek rájuk, hogy minden a helyén legyen. ;)

"Isten nincsen, de azért jó hinni benne" - ez a hitvallása Klaas Hendrikse-nek, egy holland ateista lelkésznek (ateista lelkész? wtf?)
A BBC interjúja (angol nyelvű)Revanor | 2011.09.21. 22:02:17Pascal már 400 évvel ezelőtt kitalálta az ilyen fajta gyávaságot. :D

Napok óta lehet hallani, hogy veszélyesen elszaporodtak a lódarazsak és agresszívak (én itthon a "sima" darazsakból is jóval többel találkoztam ezen a nyáron, mint eddig).
Még szerencse, hogy nem a képen látható, Indonéziában idén felfedezett, Dalara garuda nevű óriásdarázs szaporodott el nálunk. ;)vadonka | 2014.04.22. 12:59:30bakker ez a darázs már nem is csíp. simán kiharap egy darabot az áldozatból!

Steampunk apartman Manhattanben
CRaPtRaSH | 2011.08.27. 13:41:08ugyanezt akartam mondani :]









