
Az Őrségi Nemzeti Park területén egy osztrák nagyüzemű zöldségtermelő cég kezdett illegális intenzív, öntözéses, kemizált zöldségtermelést. MINDEN ENGEDÉLY NÉLKÜL mély, 30-50 méteres kutakat fúrtak. A Vízügyi Felügyelőség betiltotta a kutak használatát, eredmény: mai napig fúrnak tovább...
Kérjük minden civil szervezet segítségét, akik ezen vonatkozásokban tenni tudnának az ügy érdekében.
Nem csoda, hogy sokkolta a cicát.
BusKeyCome | 2011.09.04. 11:46:11Igen, de kalapáccsal. :)

Denis Oudendijk meglátta a lehetőséget az olajfúrótornyoknak a hetvenes években tervezett mentőegységeiben és vízi szállóvá alakított néhányat.
bungle | 2011.09.04. 16:15:59Nők... ;) Mindent túlbonyolítanátok. :P

Nem értem miért mondják, hogy szűklátókörű vagyok.

Nem baj, köszönöm szépen, kiveszem!
sf | 2011.09.04. 21:38:14a vicc marha régi, de az előadás jó :)

Bizony eljött ez is! Saját Justin Bieberünk lett. De nem elég a bájos külsőt lekoppintani, már a teljesen magyar dalszöveg is ciki... És a saját énekhang? Ugyanmár, hát mire jó az Autotune?
Szóljon hát nektek iskolakezdés alkalmából: MM - Sunshine, Beach, Forever!Silye | 2011.10.23. 15:07:34Ez-miez????

Minek neki ellenség, ha barátai is vannak! ;D
Juannes | 2011.09.02. 15:04:47Igazán pro vagy, hogy ennyiből felismered :D
Majd feltöltök egy képet a játszótéri homokozóról egy törülközővel letakarva, na az is Coney Island lesz:D

Ásványvíz-automata "nem fizetek" funkcióval.
lorem_ipsum | 2012.08.30. 13:02:37itt is erdekes lett volna ha nyomon kovetik, hogy kik voltak a fizetosok es kik nem, mint kint, eredetileg

A nokedli már nem menő. ;)
.::JunKieEQ::. | 2011.08.31. 16:48:54Pizzával töltött sült kacsa... nyami... :)

Hát nem aranyos? (Hát nem.)
John | 2011.09.03. 00:06:25Nekem van ilyen malacom, mondjuk nem ilyen dagi, de amerikai törpemalac! Tájékoztatnám az okos embereket, hogy egyáltalán NEM büdös, sőt még jó illata is van (ez furán hangzik, de így van).. tisztán van tartva, rendszeresen meg van fürdetve és sokkal okosabb mint a kutyám!!! Kiskorában még ős is a házban "lakott" és pár nap alatt szobatiszta lett :)










URL: http://vasnepe.hu/cimlapon/20110913_zoldsegbotrany_penzbuntetes_tiltas#s=rss
Szöveg: A múlt héten? volt szó az Őrségben ténykedő osztrák zöldségtermesztő cégről. Jelentem, mindent elintéztem!