
Kedves Izélők! Sok szeretettel küldöm a mai büntit mindenkinek!
Hálálkodni nem kell! :D (Crap.)
Naponta nézegeted az Izét? (Neadjisten szerkeszted is...? :P :D) Itt az új geek-határozó. Mindenki szabadon besorolhatja magát. :)
Nas | 2011.09.07. 17:01:10Az otthona mellett...? :D Be van csatlakoztatva az életben tartó köldökzsinórba. :D
Itt látható egy nagyon boldog férfi: Sam Nickel
Nem azért boldog mert végre találkozhat Putyinnal, hanem mert az elmúlt 30 napban 1000 nő mellét fogta meg és utána azokkal a kezekkel megfogta a miniszterelnök kezét is. :)
Lehet tippelni, hogy mivel akadályozza meg a boltos a lopást! :)
Árnyangyal | 2011.09.06. 20:51:48Üvegtigris: "ANYÁDDAL!!!!"

Bio iratmegsemmisítő. Nem túl gyors, de jól végzi a munkáját. ;)
Nusihusi | 2011.09.06. 21:37:14Bezzeg a WC-papírral nem ilyen lassan végezne:D

"Ha az állam milliókkal támogat egy képzést öt év alatt, úgy hiszem, a társadalom joggal várja el, hogy a fiatalok valamit visszaadjanak annak a közösségnek, mely hozzájárult a taníttatásukhoz".
Hát... bennem is hirtelen felébredt a késztetés, hogy adjak neki valamit...
Egy másik cikk: Hoffmann Rózsa leereszti a vasfüggönytsahinel | 2011.09.07. 22:36:39Nem az a gond hogy sok a diplomás, mert az alapjában jó lenne. A gond hogy nincs elég pénz hogy az iskolákban a mai vezető tudományos kutatásokhoz hozzászóljunk.
http://www.physorg.com/
Amik itt vannak kutatások igen költségesek sokszor. Amíg nincs normális gazdaság, a cégek nem az iskolákkal karöltve fejlesztenek, addig max egy szintig lehet eljutni. Az oldalt ha nézegeted elég durván lehet látni hogy mennyivel el vannak haladva a kutatásokkal.
Elősször olyan dolgokra kellene koncentrálni amiből meg lehet teremteni az alapját ezeknek.
Az adófizetés, stb is gázos. Túl sok az adó, és alig tudnak élni az emberek. A multkor idekinn olvastam hogy a kereslet csökkent az üzletekben, és az állam azonnal változtatott a kis keresetű emberek javára. Nem tárgyalások, meg majd jövőre, stb ahogy otthon szoktak tökölni. Így egyébként nem is csodálom hogy sumákol sok ember. Meg akar valahogy élni.

Nekik nem mondták el, hogy nem szabad a tűzzel játszani. ;)
turbo5 | 2011.09.06. 02:47:45Ugyancsak Spanyolorszag es tuz: Valencia, Fallas fesztival. Kiraly volt ;)
Jáksó László Marslakók címmel napi szappanoperát fog gyártani a köztévén, 2 milliárdból. Ugyanakkor mától sem regionális híradót, sem magazint nem gyártanak Magyarországon, a vidéki stúdiók leépülnek.bungle | 2012.07.25. 13:43:45Leállították a Marslakók forgatását
http://comment.blog.hu/2012/07/25/leallitottak_a_marslakok_forgatasat

Méghogy a macskákat nem lehet tanítani. :)
Xavo | 2011.09.06. 19:53:45hát azért kutyával egyszerűbb, merném állítani hogy minden második háziállatként tartott kutya képes rá :D
ebben a videóban meg távolkeleti a gazda, az a magyarázat :D

Bezzeg ha én csinálnám, nem úsznám meg az aranyos mosolyom miatt a szexuális zaklatási pert.
7sleeper | 2011.09.05. 18:59:25jóhogy azt nem mondod rá, hogy makk egészséges ;-D










de ez egy rohadtnagy feketepont ám most!!!
(meg egy icipici piros, hogy még mindig emlékszel a brokkoli-témára, és mert még mindig igaz, hogy néha szólsz, de az visz mindent :DD)