
Nem értem ezt a kínai maffiát. Minek késelni, mikor lövöldözni is lehet? Mindenesetre izgalmasnak néz ki a buli.
koresztesz | 2011.09.13. 19:37:14KILL BILL 3:)
Tűzszerész ébresztőóra. Én tuti nem élném túl a reggeleket. :)
Laretta | 2011.11.06. 20:57:53Nekem ez jutott erről eszembe:
http://www.youtube.com/watch?v=w7wtWsDf51k
:DDD
Egy cica, aki néz egy cicát, aki néz egy cicát, aki néz egy cicát, ahogy Nyan cat-et néz. :)
Azt hiszem még bővülni fog a sor, akár ti is csinálhattok további videókat. :)Ravennë | 2011.09.11. 22:36:46Nyan cat pedig nézi a macskákat, ahogyan azok Őt nézik.

Jó a buli, legalábbis nekik biztosan. ;)
zajongo | 2011.09.17. 14:39:59A zene címét megtudná mondani valaki?

Szegényt biztos madárnak nézték, hogy le akar menni a felfelé jövő mozgólépcsőn. ;)
Nusihusi | 2011.09.11. 22:43:57Ő így sportol:)

Nem tudom kik azok az "aranypartosok", de valószínűleg csak 80 alatti IQ-val rendelkezőket vesznek fel oda...
thisisreal | 2011.09.18. 14:53:00Mondom én... :D
http://hogyvolt.blog.hu/2011/09/18/jersey_shore_ahonnan_az_aranypartot_nyultak

Hm. Ez most rossz helyre nőtt, vagy kettő van neki? :))
Mindenesetre a lányok értékelhetik. ;)
Freddie Mercury él, bár a hangja már nem a régi. ;)
7sleeper | 2011.09.10. 20:13:21"A hangja még úgy ahogy, de arcban tuttira nem hasonlít....."
azt ugye tudod, hogy ezzel nem azt mondta a csaty, hogy a hangja kb. ugyanolyan..
csak arra világított rá, hogy
még az hasonlít Freddiére a leginkább
úgyhogy sehogy ;-)

Van néhány post, amit nem szívesen mutogatnék a nagyszülőknek. ;)
Ti hogy vagytok ezzel?
Ő egy perui indián, Ülő Folyó. A nevét a sodrásáról kapta. ;)
focuskoma | 2011.09.13. 01:47:25LOL :)









