
A 85 éves nénike azt nyilatkozta, hogy véletlenül a gázra lépett a fék helyett. :/

Erős volt a kávé reggel?
brier | 2011.09.22. 09:00:07nagyon kell már mikor hagyhatom itt a munkát...jájjjjjjjjjjj.... nem birom továá tartani....
és jön a thank you....futááááás XD
jol elvagyok :D

Baleset-megelőzési kampányfilm nem várt befejezéssel. :-)
eospower | 2011.09.20. 19:34:04Az igen, a videó arra ösztönöz, hogy ne aggódj ha néha elgázolsz ezt azt :D Egyébként először azt hittem szarni fog a dobozba.

Mai napi izés téma: mit néznek meg először a csajok egy pasin? :)
Nas | 2011.10.05. 21:29:57Átvitt értelemben szűrtem le a történet mondanivalóját... :)

Ashley megtanítja, hogyan kössünk nyakkendőt!
Szóljon akinek sikerült ellesni a mutatványt, én még mindig nem tudok nyakkendőt kötni. ;(kotta | 2011.09.19. 15:42:18Az egyik elvem, h az ember ott vész el menthetetlenül, mikor megtanul nyakkendőt kötni. Ezt sokszor (külső hatásokra) már feladtam: legalább négyszer tanultam meg nyakkendőt kötni, de a mai napig nem megy, és ennek tényleg NAGYON örülök. Jólesik, hogy nem megy, és egyszerűen nem megy.
Wicked: pacsi!
Idézet. "hol szolgáknak már nyakkendő a járom" (Faludy György: József Attila temetése)

Tudom, hogy nemrég volt ilyen post, de ezt látni kell! :D
Nusihusi | 2011.09.18. 01:02:28Jenga kutya módra:D

Nem vitték túlzásba az életmentést...
Mr.T. | 2011.09.17. 19:03:04Fuck! Átsiklottam. :D

Nekem konkrétan a "10 érv" tetszett...
Titeket meg tud(na) győzni? ;)syl | 2011.09.16. 15:39:19Nem megyek!

Nem, nem vízen jár... csak halászik.
7sleeper | 2011.09.16. 12:46:48Jésas
Kétezer orvos helyezte letétbe felmondó levelét egy veszprémi ügyvédi irodában arra az esetre, ha januárig nem javul jelentősen az orvosok bérezése.bungle | 2015.12.02. 15:20:41Tömeges felmondás Budapest legjobb kórházában
A Szent Imrében dolgozó altatóorvosok háromnegyede felmondott, mert úgy érezték, nem tudják biztonságosan végezni a munkájukat. Az altatás és fájdalomcsillapítás mellett az életveszélyes betegeket kezelő orvosok inkább külföldre mennek: szaktudásuk egész Európában hiány, csak tőlünk nyugatabbra az itthoni bérük három-négyszeresét is megkereshetik.
http://index.hu/belfold/2015/12/02/szent_imre_aneszteziologus_felmondas/










megnéztem volna a folytatást hogy mi történik ezután...
-mami ki száll
-bocsi bocsi
-biztosito fizet
-vagy nem
-mami haza megy ...vagy nem
-takaritó brigád egyetlen szava: WTF
XD