
Elég élethű humanoid robot. ;)

Hiányzik egy kereke, de igazából nem hiányzik neki. :D
Dieseldisc | 2011.09.27. 00:36:46És ha elüt valakit annak már nem kell mentő, egyből lehet grillezni úgy felnyársalja...
Macskák Big Mac-nek öltözve. (Hihetetlen számomra, hogy meg se mozdulnak a több mint 300 hasonló videó készítése során. Lehet szedálta őket, vagy nyugtató teát kapnak...)Lacius | 2011.09.26. 09:48:10Macskás video és jól olvasható márka, nem lehet hogy ez csak egy márketing geg a McDonáldsztól?

Dávid és Góliát.
Azért nézzetek be az ágy alá, nehogy legyen ott egy ilyen bogár. ;)syl | 2011.10.05. 17:33:30gondoltam h ez lessz a link XD

Ma este csapódik be egy hat tonnás műhold. A szakértőknek egyelőre fogalmuk sincs, hova fog esni. Arra, hogy valakit eltaláljon egy darabka, annyi esély van, mint a lottó ötösre (huhh, milyen lenne ha olyan valakire esne, aki nemrég nyert a lottón ;)).
Tippeljétek meg a kommentekben, szerintetek hova fog esni! :)Tooni | 2012.01.15. 11:05:19Vagy nem. Most a Góbi sivatagot jelölték meg, a Csendes, az Atlanti és az Indiai-óceán meg azelőtt Európa után.
A Roszkoszmosz szakértője munka közben, bonyolult pályaszámítási műveletek képletei között a szuperszámítógép képernyője előtt:
http://3.bp.blogspot.com/_9ZhgeitaNIU/S9Xg-1zA6BI/AAAAAAAAAPI/6KAtctL0RRM/s1600/Picture+023.jpg

Remélem jól láttam, hogy ép farokkal megúszta... nem pedig úgy, mint a múltkori mókus.
monki | 2011.09.23. 17:39:16De azért, a végén a mocis hogy visszaint neki, hogy bocsi:D

Kommentár nélkül.
bungle | 2011.09.23. 01:42:58Extrém sportot űzőknek nem is jár (2007-től):
http://index.hu/belfold/2011/08/15/ingyenes_ellatast_akarnak_az_extrem_sportolok/

Talán azt hittétek, hogy ezek az ezüst dollárok igaziak? NOPE ;) Liu Ciyun "Nagy Fa" nevű cége készíti, havi százezres nagyságrendben egyéb másolatokkal egyetemben, és árulják még az Ebay-en is.
Úgyhogy jól nézzétek meg a visszajárót a józsefvárosin, hátha azóta bővült a paletta!Szancso | 2011.09.21. 20:52:20http://538refugees.files.wordpress.com/2011/04/china-dollar.jpg?w=255&h=197
:D

Superman reggeli körútja... ;)
bungle | 2012.03.06. 09:05:58Lazarusz küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=FG0fTKAqZ5g
Szöveg: "Felvétel a Föld felszinéről."

Legyen Ön is katolikus!
Purple | 2013.04.14. 18:08:03Amúgy hogy elbagatellizálták a számlálók a jediséget, pedig ugyanakkora a valóságalapja mint a többi vallásnak és ugyanúgy megvan hozzá mindenki joga hogy hülyeségeket írjon be és azt fogadják el. :D










www.youtube.com/watch?v=6aeqHYGs6CQ
Köszi, Szancso! :)