
Bio sziréna

Újabb önjátszó kutyus :)
Nusihusi | 2013.08.12. 19:19:02Leleményes kutya:)

Ezt mássza meg, ha tudja!
A Pico Cão Grande, azaz a Nagy Kutya-csúcs egy vulkanikus képződmény, São Tomé és Príncipén található, azon belül is São Tomé szigetén, az Obo Nemzeti Parkban. A kúp 300 méterrel emelkedik a környezete fölé. Csúcsát, amely a tengerszint felett 663 méteren van, gyakran borítják felhők. Épp ez teszi nehézzé a megmászását. Ha valaki el is jut oda, a vulkanikus kúp fala rendkívül csúszós a pára és rajta található mohák miatt. Ha pedig ez nem lenne elég, a környéken rengeteg kígyó él.hawkeye | 2013.08.13. 07:51:21
Ők már oda születtek... :)

Van itt olyan, aki szereti a kutyákat? :)
Gerrard Charles Gethings fotóiRavennë | 2013.08.13. 00:14:52Az nem a birkaterelő láma kis nyárias melírcsíkokkal? :P

„Mit dumál ez nekem, még a fülét sem tudja mozgatni!” :)
KeleMan | 2013.08.13. 15:28:48Nekem az is feltűnt, hogy a háttérben (kamera mögött) szaladgál valaki és a kutya azt nézi, nem pedig a gazdáját utánozza!!!

Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel! :)
Nusihusi | 2013.07.21. 00:53:32Lógnak a szeren :)

A kutya leghűségesebb barátja és játszótársa ;)
defiant | 2013.07.19. 15:43:15a legjobban az ilyen gyagyás ebek, azokon annyit lehet nevetni és még is szeretnek érte :)

Bújócska :)
Szancso | 2013.07.16. 18:40:53Mólótifuti. :)

Hogyan nyírd ki az arachnofóbiás feleséged! ;)
Szancso | 2013.07.01. 17:43:34Vigyázat horror film részlet!
Ez ugrott be:
http://www.youtube.com/watch?v=_piYJAGQImc
:)

Mai programhibás barátunk, a brazil kutyaember.
Kamu, vagy valós?Porcelanbaba | 2013.07.02. 17:24:59Persze, tök valószínű, hogy igaz. Bár lehet, csak kár, hogy 1-2 után már magától rohadnának le a felapplikált részek ^^










http://www.youtube.com/watch?v=z2GWk12dRn4