
A Játék véget ért, köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok! :)
A szerencsés nyertes:
toxic86
Őt hamarosan e-mailben értesítjük.
------------------------------------------------------------
Szeretnél nyerni 2 jegyet a szombati T-Mobile Bónusz fesztiválra?
Nincs más dolgod, mint elküldeni ize.hu felhasználóneved és a pirossal letakart dj nevét a jatek[kukacc]ha.hu címre.
Segítséget természetesen a képre kattintva kaphatsz ;)
A játék kedd (10.11) 9.00-ig tart, a szerencsés nyertest e-mailben értesítjük.
Jó játékot!toxic86 | 2011.10.11. 19:02:14Thx izé :D
Scott Hove tortái. Ilyen, amikor visszaharap a desszert...
Tooni | 2011.09.30. 06:35:48:D:D:D

Dávid és Góliát.
Azért nézzetek be az ágy alá, nehogy legyen ott egy ilyen bogár. ;)syl | 2011.10.05. 17:33:30gondoltam h ez lessz a link XD

Tudom, hogy nemrég volt ilyen post, de ezt látni kell! :D
Nusihusi | 2011.09.18. 01:02:28Jenga kutya módra:D

"Csajozás tusfürdővel, samponnal"
Komment: "Te Mex! Láttál te már élő igazi nőt, vagy csak képen?" :D
Csajok: mi lenne a reakciótok egy ilyen szituációban?
Pasik: ti ismerkednétek így hipermarketben? Vagy egyébként hogyan? ;)bungle | 2013.01.05. 13:39:15Belenéztem, ennek a srácnak annyira béna szövege van ("baszott szexis vagy"??!), hogy a csajok többsége szerintem előre lebeszélt ismerős, vagy a felvett 100-ból akadt pár ráérős fogyaték.

"Mondj valami szépet!"
Vajon Magyarországon mi történne, ha az emberek egy ilyen szónoki emelvényre bukkannának a Hősök terén?blackmumus | 2011.08.23. 22:35:44"...a hangos beszélő pedig nem tűnt veszélyes tárgynak..."
amúgy meg minden mise alapkelléke a hangosbeszélő a biblia és az aknavető mellett, tehát igazából senki nem számított semmiféle rendbontásra :D

Ezért volt ilyen büdös tegnap a fővárosban... Ti is éreztétek?
lb7 | 2011.08.16. 07:40:02Én nem éreztem...lehet azért mert egész napa lakásban voltam...
De amúgy is rohadt büdös van kis fővárosunkban, amit akkor érezni igazán, ha vidékről jössz.

Ti tudtok ilyen karikát fújni? ;)
Tooni | 2011.08.12. 09:19:09Jól látom a címkék közt, hogy "etna"? ;)

Néha jól jönne egy ilyen munkás, amikor két hétig csak a fúrógépet hallani a szomszédból. :)
Petr | 2011.08.07. 21:09:47csak elromlott a rádiójuk

Mit szólnátok hozzá, ha elsétálna mellettetek egy ilyen az utcán? :D
SomeOne | 2011.08.09. 08:22:06INK-be rohangáltak ilyen tagok. :D









