
Ilyen az, amikor meglőnek sokkolóval

„Na, most telt be a pohár: vonatokat dobálnak a migránsok”
Az illegális bevándorlókat zavarja, hogy a haladásukat akadályozzák a közlekedő vonatok.
Egyre agresszívabbak a migránsok a határ menti Horgosonnorbertvincze | 2015.11.28. 21:15:05http://konzervativcsalad.blog.hu/2015/11/27/uldozes_es_horror_nagy-britanniaban
Ilyen lett Paolo Porpora Virágok című, 1,5M dollárt érő festménye miután egy tajvani diák beletenyerelt
norbertvincze | 2015.08.28. 11:18:59lehetséges, hogy kamu a festmény, vagy csak replika
http://www.businessinsider.com/painting-punched-by-12-year-old-might-be-fake-2015-8

Na ilyen egy szar reklám! :D

Fiatalság naivság ;)
Persze a szülő a gyermeket hülyézi, és nem magát hibáztatja, hogy talán valamit kihagyott a nevelésből. :)
Magyar cikkCsádi | 2015.08.22. 22:06:59Ezzel kicsit azt is reklámozzák, hogy mikre vehetők rá random lányok. Elég sokan nézték meg, nem lepődnék meg, ha pár barom kipróbálná a dolgot... :S

Steve Cutts illusztrációi és animációi
Nas | 2015.08.22. 00:17:03Jaja, ez a fotelre ránőtt ember talán a legdurvább. Nekem a diszkógömbös horgászhal is tetszett. :)

Ne hagyjátok magatokat átverni! ;)
bungle | 2015.08.18. 15:21:20Nagyon jó! :D

Cicaharc VV Évike és Lévai Adrienn között :)
Mindezt egy ilyen gyönyörű szerelem kapcsán...bungle | 2017.02.16. 11:48:11Szörnyű hírek Valentin-nap után. :(
http://velvet.hu/gumicukor/2017/02/15/szomoru_szerda_a_mai_zimany_linda_szakitott_kedves_ferenccel/
Ja, szombaton valaki 7 milliárd forintot kaszált a lottón... ;)

A norvég Gunnar Garfors még 40 éves kora előtt bejárta a világ összes országát, ezzel ő a legfiatalabb, aki valaha teljesítette ezt a célt
Ti melyik országba jutnátok el legszívesebben, ill. melyik volt a legérdekesebb, amelyikben már jártatok?bungle | 2015.08.24. 09:54:41Christian Lindgren 27 éves és már 97 országban járt: http://unusualtraveler.com/
„Nem értem a magyar sportújságírás etikáját, de még-inkább nem a szerkesztő „címjóváhagyó” beleegyezését, hogy egy cikk Cseh László világbajnoki győzelme után így, ilyen címmel megjelenhetett?
Bocsánat, de ki nem sz@rja le az amerikai bajnokságot, amin a krém ott sincs, így pszichikai nyomás a nulla felé konvergál, míg Cseh Lacinál egy országot képviselve, nagy lelki nyomással terhelve nyeri meg a világbajnoki címet, s veri meg az egész - közöttük amerikai - mezőnyt!
Miért kell ezt a mindenképp' például szolgáló fiatalembert az örömétől megfosztani ezzel a hatásvadász, harsogó és Lacira nézve lekicsinylő címmel cikket lehozni!??”akarkiisvagyok | 2015.08.18. 11:19:44tegyük most félre, hogy doppingol, meg ezt szed azt szed. eltiltották (ha a hírek igazak) saját hibája miatt. Most hiába futok én is 1 mp-vel jobbat 100m-en mint Bolt otthon a kis atlétikai pályámon, ki nem szarja le? (már de bocsánat) ez is olyan. Ha ő akar lenni a király akkor viselkedjen és ott és akkor mutassa meg hogy neki mekkora van!
nem mellesleg mindenki tudja, hogy az összes sportba amibe USA érdekeltség van tökig tolják szerekkel a sportolókat, de ebbe most ne menjünk bele.









