
Lányok, ne hordjatok többé melltartót!
15 éves francia kutatás derítette ki, hogy a melltartóviselésnek nincs sok előnye: a hazai szakemberek egyetértenek, le a melltartóval!bungle | 2013.04.23. 19:09:16www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/43033_ :)
Zombieland (a sorozat)
A 2009-es filmet eredetileg sorozatnak tervezték, csak nem láttak benne elég fantáziát a csatornavezetők, így lett belőle film. Végül most az Amazon csinálta meg a sorozatot. A sztori két héttel a film után játszódik. Az első részt, melyet a Trancsírák-kal híressé vált Eli Craig rendezte, bárki ingyen megnézeti ide kattintva.Samu. | 2013.04.22. 22:19:33regisztráltam, úgyis rám fért már egy amazon reg.
a végére egész jól átjött a film hangulata, bár érződik rajta, hogy nem akartak sokat költeni a maszkokra.. kár hogy a színészektől azért nehéz elvonatkoztatni. Woody Harrelson sokkal jobban átjön, a jócsaj szerepe végülis mind1 kb egy kategória külsőre, viszont a nyomi srác nem tudja még úgy eladni magát mint Jesse Eisenberg. Little Rock meg ahogy figyelem most se kap túl sok szerepet, azt nem ronthatja el. Jó lesz ez, nem rossza a koncepció, én várom a folytatást
Ha bejött az Idegbohóc Halálpálca c. száma, akkor nem hagyhatod ki az örök klasszikust, a Mondókát sem, melyben gyermekmondókák kerülnek feldolgozásra beteg metálzenére!jackherer77 | 2013.04.20. 15:26:47Az eleje jó, a vége szar. :)

Megvan a bostoni bombamerénylet elkövetője!
Isten volt az, mégpedig a homoszexuálisok miatt! - állítja a Westboro Baptista Gyülekezet, akik amúgy mindenkit gyűlölnek.bungle | 2014.08.22. 21:01:42http://444.hu/2014/08/22/irakban-keszulnek-teriteni-az-orult-homofob-kereszteny-szekta-tagjai/
Kezdem azt gondolni, hogy ezek kurva nagy trollok...

Istenek eledele 2
Bobby nem egy átlagos kisiskolás, ő az egyik képviselője annak a szép új világnak, amit nekünk a tudomány adhat! Óriásira növő terményekkel megszüntethető az éhezés, beköszönt a világbéke... csak azok a mellékhatások ne lennének!
A teljes filmPurple | 2013.04.18. 06:04:00De cukik. :D

Hogyan lehet gyereke a férfipárnak? Vagy bármilyen, nem heteroszexuális élettársi viszonyban élő párnak Magyarországon.
Szerinted legyen egynemű párnak gyereke? Te szeretnél ilyen családban felnőni?bungle | 2013.06.06. 15:16:20www.origo.hu/filmklub/blog/interju/exkluziv/20130605-magamat-nem-tartom-okos-fiunak-csanyi-sandor-interju-coming.html
"Az egyik betelefonáló a filmben például azt mondja, hogy az a baja, hogy ha elképzeli, hogy mit csinálnak egymással a melegek, akkor elhányja magát. Erre az a válasz, hogy akkor ne képzeld el! Jobb lesz mindenkinek. Egy csomó ember rengeteg energiát fordít arra, hogy azon agyaljon, vajon mit csinálnak azok, akiket gyűlöl. Folyamatosan azon agyal, hogy miért nem lehet ezen a világon normálisan élni. Amivel ugye az a baj, hogy ha eleget gondolkodsz rajta, akkor rá is jössz. Ez körülbelül olyan, mintha utálnám a spenótot, és azért járnám az összes zöldségest, hogy spenót után kutassak. És ahányszor találok egyet, kiakadok, hogy nézd, mennyi spenót van itt! Ezek direkt szervezetten hozzák ide a spenótot, ez egy spenótmaffia. Ahelyett, hogy elmennék a spenótos pult mellett, és vennék egy körtét, mert azt szeretem."

A pöttyös jéghal az egyetlen gerinces állat a Földön, aminek nem piros a vére, hanem átlátszó, mint a víz.

Kemény meló a színészek élete!
hawkeye | 2013.04.10. 14:34:16
Eldöntöttem: nem leszek sorozatszínész.... :)

Louis Farrakhan még mindig tüzes :)
"Van közületek aki túléli a halált?
Akkor meg mi a franctól rettegtek?
Emberhez méltóan állj fel, és mentsd meg az országod!"Tooni | 2013.04.06. 15:53:21Az Észak-Koreaiaknak intézte a beszédet, most nézzétek meg mi lett belőle...

15 strand a világ minden tájáról, melyet a természet elrejtett az emberek elől
Sanci78 | 2013.04.07. 19:41:48És még milyen sok felfedezetlen lehet minden felé.
Gyönyörűségesek!









