
Láttam már sok drogos kis majmot, de ilyet még nem. ;)
Nusihusi | 2011.10.10. 21:33:38Ez valami modern koreográfia:D
A helyükben nem állnék a szélére...
Nusihusi | 2011.10.10. 21:58:09Maga a látvány is félelmetes:/

Kuss, én így szoktam kiszállni!
Ctx Twin | 2011.10.11. 01:04:59A Prodigy-től a Voodoo People-t ilyen hangszerelésben még nem hallottam, de jó!

"Felszállt az Orion, benne McLane a parancsnok". ;) (aki nem érti...)
izébigyó | 2013.01.17. 13:41:09http://www.origo.hu/tudomany/vilagur/20130117-orion-ilyen-lesz-az-uj-amerikai-urhajo.html

A Játék véget ért, köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok! :)
A szerencsés nyertes:
toxic86
Őt hamarosan e-mailben értesítjük.
------------------------------------------------------------
Szeretnél nyerni 2 jegyet a szombati T-Mobile Bónusz fesztiválra?
Nincs más dolgod, mint elküldeni ize.hu felhasználóneved és a pirossal letakart dj nevét a jatek[kukacc]ha.hu címre.
Segítséget természetesen a képre kattintva kaphatsz ;)
A játék kedd (10.11) 9.00-ig tart, a szerencsés nyertest e-mailben értesítjük.
Jó játékot!toxic86 | 2011.10.11. 19:02:14Thx izé :D

Sörrel festeni?? Nem pazarlás? ;)
eospower | 2011.10.10. 20:32:42ÁÁ ez a nő is csinált képet Lady Gagáról, a legutóbbi grafitos lány is lerajzolta lady gagát. Iszonyat, gondolom így könnyebb eladni egy egy munkát :>
Brutálisan összevert egy 81 éves asszonyt két 13 éves fiú a Hajdú-Bihar megyei Nádudvaron. Az asszony gyümölcsöt adott nekik a kertjéből, de egy gereblyével ütni kezdték, majd megrugdosták, mobiltelefonját és lakáskulcsát pedig elvették. Rendőrségi eljárás nem indítható ellenük, mert még nincsenek 14 évesek.B@bóC@ | 2011.11.02. 11:56:34Meg kell hagyni... szép világban élünk... :S

A tegnapi realisztikus (vagy fake? még mindig nem tudjuk :)) ceruzarajzok után ma jöjjenek Omar Ortiz realisztikus festményei
bungle | 2014.07.23. 17:05:12http://prafulla.net/graphics/art-graphics/more-hyperrealistic-painting-by-mexican-artist-omar-ortiz/

Lehetne akár számítógépes játék is, de nem az.
Zorro | 2011.10.06. 19:47:06Fortunate son, tipikus háborúellenes zene vietnám óta.
Nem a láthatatlan emberre lőnek, atól, hogy nem látod, az ellenség még ott van.
Itt a magyar harcoló egységek lövik a tálibokat.
http://indavideo.hu/video/HU-US_OMLT-3_Dand-e_Ghuri_3
http://indavideo.hu/video/HU-US_OMLT-3_Kuk_Csenar_2

Karate nővérek a hit erejével! ;)
Szancso | 2011.10.04. 18:15:55Állítsátok meg Terézanyut!:)









