
Ehhehehe, másodszor már nem szopom be ezt a szívatást... ;)

Szerintem ez a munka csak füldugóval viselhető el. ;)
A pár nappal ezelőtti posthoz kapcsolódóan pár videó... (bár ez nem abból a kísértetkastélyból van, hanem innen, de azért viccesek).Jelo85 | 2011.10.23. 23:29:48nem tudja valaki hol van ez a hely?:) szivesen elvinném barátnőm ide:D meg gondolom a többi része is igencsak izgi lehet:))

Komoly fejtörést okozott neki ez a feladat, de némi segítséggel megoldotta. :D

Like a BOSS! Bár a rózsaszín nyuszis fotel némileg ront a dolog férfiasságán. ;)
psszzzz | 2011.10.19. 11:16:53Olyan,mint Garfield!!!

A jövő generációja, némi képzavarral. :)
Purple | 2011.10.16. 14:41:01jajj nekem is volt, de jó volt ez :D de bezzeg amikor még a gyerekek a homokba rajzoltak, mert ilyen sem volt... :D azok voltak a szép idők :DD

Ökörködés gumiállattal, nem várt csattanóval a végén. ;)
Bogi22 | 2011.10.14. 22:07:17hát az széép is lett volna :D

Golfpálya haladóknak. ;)
Nusihusi | 2011.10.13. 20:11:41A következő extrém golfpálya a medve barlangjában lesz:D

Bulgáriában sem unatkoznak az X-faktor nézői. ;)
blackmumus | 2011.10.24. 01:06:34legalább kihasználta a teret.
minden irányba :D

Nem mondhatnám, hogy lábatlankodik a pályán. Minden elismerés neki!
Nope | 2011.10.13. 11:33:35Ott a pont, csak én nem mertem megszólalni, hátha lázongás lesz belőle! :D
Nehezen tudnám mivel összehasonlítani, de például biciklit is sokkal nehezebb hátsó kerékre kapni mint kerekesszéket, mivel utóbbi esetében oldalra nem kell semmit egyensúlyozni!

Nem egy hétköznapi bringás baleset. ;)
zeshka | 2011.10.15. 21:57:34Biciklista szezon. A vadászidény 3 hónapig tart. Kizárólag szarvasok részére. Egyemmeg :-)










www.ize.hu/comments.php?post_id=20346