
"Az tetszik ha tüntetésre nincs szükség, mert nincs miért"
bungle | 2011.10.29. 14:27:46http://i.imgur.com/grvez.jpg
Drew Manning személyi edző 6 hónapig egészségtelenül kajál és nem edz, hogy aztán újabb 6 hónap alatt formába hozza magát. A terv első fele már egész jól sikerült. :)bungle | 2012.07.31. 22:51:53Erről el is feledkeztem... májusban lejárt az 1 év. Mire rájöttem, hogy alul a csúszkát kell elhúzni az 52. hétig, hogy lássam az átalakulását... :D

20 perc a víz alatt levegővétel nélkül.
Szerintem csal és a fülén keresztül vesz levegőt. ;)Tidá | 2011.10.26. 01:23:52ehh utolsó másodpercbe lehet hallani egy csőhangot... lehet hogy a kisbarátunk szája szélére volt kötve egy cső amire ráfeküdt ennyi a nagy trükk bumm.... az arcának a másik oldalát nemis látni.... fake alap.... pont 20 perc naná rángógörcsök nélkül..... azért végignéztem:D gyökér zenék voltak:D

Hálás közönség :)
brier | 2011.10.21. 12:03:40tündériek mind a hatan:) mert hogy egy kutyus is el mászkál valahol :))))

Na ezt csinálja utána valaki könnyek nélkül! :)
piton78 | 2011.10.21. 02:43:09Ez egy Ogre! (Hagymasrác)

A mai bünti: Like my status!
Bogi22 | 2011.10.20. 10:53:39XD édes istenem XDDD Gyűrűk ura fan vagy ??? QQ össze kötlek az öcsémmel XD

Milyen "segítőkész" emberek vannak... A kínai Foshan városának piacán egy teherautó elütött egy kétéves kislányt. A következő pár percben 18 járókelő nézte a vérző kislányt, anélkül, hogy segített volna. Ráadásul még egy teherautó áthajtott rajta...
Figyelem! Megrázó videó!7sleeper | 2011.10.22. 14:28:49miért kellett volna "feltalálni"?
egy természetes és egyben szükségszerű önkéntelen lépés volt
csak megtörtént (tevőlegesen!)
de előbb ehhez egyénnek (sőt tudatos egyénnek) kellett lenni
aztán csoportba rendeződni
magasabb szinten kommunikálni
tartósan családokat alkotni
te lényegében azt mondod, hogy mindez a kezdettől megvolt az emberben. szerintem meg folyamat volt. méghozzá olyan folyamat ami a félelmeket használta fel. olyan jogköröket ruháztak egy magasabb rendszerre (kezdetben "vallási" társadalmi szervezetkre), amikre maguk nem tudtak választ adni ÉS nem is mertek.
jó-e elégetni a gyümölcsöket áldozatképpen a nap istenének? A esetben istennek tetszik és akkor jó életem lesz B esetben isten megharagszik és nyomorultul halok meg. a C opció lett a társadalom: saját egyéni jogunkról (pl. istennel való közvetlen jó kapcsolatunkról) lemondva - ami nem volt nehéz, kezdetben a kevés tudás rengetegszer vezetett nélkülöző, nyomorult élethez; tehát a korabeli felfogás szerint isten többször nem fogadta el az áldozatot - közös teher- és veszélyviselést tett lehetővé. az emberek egybegyűltek és saját érdekükben a közösségért dolgoztak. akik pedig a közösség szabályait megszegték (eredendően kihívták maguk és mindenki ellen isten haragját - jellemzően olyan dolgokkal, amiket senki nem akart egyénileg elsznvedni: gyilkosság, tolvajlás) azokat kiközösítették, megbüntették. így alakult az emberi társadalom és szabályrendszere. de nem így kezdődött! hanem mint ábel a rengetegben. "egyedül". ötzi előbb volt mint dj ötzi. ;-)
az emberi társadalmat mindenképpen meg kellett előzze tehát az ember. a közösséget pedig az egyén.
olyan ez minthogy matematikai szabályok lehetnek az ember nélkül is
a csillagok is "ragyognának az égen"
de alkalmazó, megfigyelő nélkül nehéz lenne matematikáról, csillagászatról beszélni
(emberi történelem viszont nem lenne. és emberi társadalom sem! ember nélkül.)
nincsenek különböző társadalmak. nincs jó vagy rossz. egynek voltunk és vagyunk a részei. csak eddig még erre az egyszerű felismerésre se jutott el az emberiség, mert a félelmeinkkel vagyunk elfoglalva nagyobbrészt most is.

Reggeli edzés közben jól jön néha egy kis felfrissülés... ;)
7sleeper | 2011.10.18. 11:53:59hangyák

"Pénteken szép csendben jön a világvége" (Jajj, már megint? Neeee...)
rubigo | 2011.10.22. 09:06:06...és túléltem még egy világvégét... javítja az önértékelésemet...

"Hát a Sziszifusznak nem volt ilyen szaros dolga bazzeg!" :D
Krissz8083 | 2011.12.15. 00:41:26Nincs semmi baj vele, csak a mérnök elfelejtette ha a vizet minél magasabbról, egy homorú edényre ejtjük akkor bizony a víz felfele kicsap!De a tervezésnél még a szép ventilátor lapátokat is úgy rakták le,hogy a vissza csapódó víz felfelé szálljon,amihez a méretékhez képest Bazi nagy medence kellene!! Szó Szerint elbaszták!! A mamika és a vendégek emlegették ugyanúgy a mérnököt!!









