
Project Pluto
A terv célja egy nukleáris meghajtású sugárhajtóművel felszerelt cirkálórakéta, ami atombombák tucatjait szállítva a földközelben képes lett volna háromszoros hangsebességgel repülni, az akkori légvédelem számára gyakorlatilag elháríthatatlanul. Az erőforrás kb. a paksi blokkok hőteljesítményének felét elérő hajtómű lett volna, amiknek a prototípusait többször ki is próbálták a project beszüntetéséig, gyakorlatilag végtelen hatótávoságot adva a rakétának.
A fegyer a bombák ledobása után is okozott volna károkat: az előre beprogramozott útvonal mentén repülve a hajtómű sugárzása beszennyezte volna az ellenséges területet, emellett a néhány száz méteres magasságban a hangsebesség többszörösével repülő tárgy az általa keltett lökéshullámmal összezúzta volna az útvonala mentén a meg nem erősített épületeket.Békatallér | 2011.11.01. 18:38:20Hát ehhez képest egy sima atom egy kőbunkó... Milyen találékony az ember, ha egy másikat kinyírni vagy kínozni kell...
Thanks, Smokey! - vicces rövidfilm "állatbariknak" :)
(volt már itt kommentben kb. 2 hónapja, de hát nem küldtétek be... :))Zawahead | 2011.10.28. 00:39:14... banyek tényleg ..pedig ez elClassico :D ..erről mindig ez jut eszembe
http://www.youtube.com/watch?v=2TS1UAzpAKs

A rák nem játék!
dettybee | 2011.10.28. 18:38:27Remélem megtanulta a leckét :D

Halálra eteti a fiait
CRaPtRaSH | 2011.10.27. 21:06:53hát, eddig még nem, de most hogy mondod, elég fura lennél egy ekkora pasival :D

Volt parkolóóra, nincs parkolóóra. Vita lezárva. ;)
Tooni | 2011.10.27. 13:32:18Fake...
Hétmilliárdan leszünk a hét végére. 40 év alatt duplájára nőtt az emberiség. Szerintetek mennyi embert bír még el a Föld?
Sir David Attenborough szerint ha nem sikerül 8 milliárd körül visszafordítani a világ népességének növekedését, akkor a Föld pusztulásra van ítélve.
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a Szibériában nemrég felfedezett vámpír molylepke.
CRaPtRaSH | 2011.10.28. 09:36:15de ennyi erővel bárki mondhatta volna hogy olyan mint xy, vagy olyan mint viktor, vagy mint hofi, vagy BÁRKIHEZ hasonlíthatnák. nem akarok védeni senkit, de az egyik (legalábbis látszólag) ártatlanul beírja a véleményét, erre a másik nekiront. szerintem ez nem normális így..

Valószínű nem a sofőrre vonatkozik a felirat...
Dieseldisc | 2011.10.25. 21:40:16Egyszer én is kerültem hülye helyzetbe... Elfelejtettek szólni nekem, hogy a céges autónak rossz az ajtaja, csak kulccsal nyílik kívülről... éjjel érkeztem vissza a vidéki útról a cégbe... ahol már nem volt senki ... a nagykapu elött kénytelen voltam kiszállni az autóból, hogy a kaputelefonon beszóljak a portásnak engedjen be...(hiába a kamera és hiába a duda)...járó motor... kocsi ajtó reflexből becsap...persze a kocsiablak felhúzva... a telefonom meg a kocsiban... aztán szép lassan eleredt az eső...

A postás mindig kétszer csenget. A macskák meg háromszor (vagy ameddig be nem engedik).
cukorcica89 | 2011.10.25. 21:22:02Az én cicám is csenget!! Csak ő úgy, hogy a zárban lévő kulcsot megüti és ugye az hangot ad, meghalljuk és beengedjük :D

Nekem lámpást adott kezembe az Úr (de nem Pesten). :D
7sleeper | 2011.10.24. 20:54:05nyilván rá volt erre is írva, hogy
"NEM ALUMÍNIUM"
nem hát. alufólia..









