
Kagylógyűjtögetés a jég alatt. Fél órájuk van rá, amíg a dagály újra el nem árasztja az ideiglenes barlangot.

A BOCSI (boldog csirke, aki nem tudná :)) után itt az új termék, a BOLI (boldog liba). Vidáman menetelnek épp a húsfeldolgozóba... ;)
Tooni | 2011.11.16. 13:50:52Az angol speckó alakulatok, a S.A.S. mintájára a hollandok is megalkották a magukét, a neve L.I.B.A.
De az amcsik is masíroztatnak :D
http://www.youtube.com/watch?v=uPXMgDb_CJc

Hm. Jó neve van. De lehetett volna Süsü is... :)
Nas | 2012.02.11. 23:54:47Hétfőn lövik fel Dél-Amerikából. Mostmár nekünk is lesz műhódunk. :D
http://img0.etsystatic.com/il_570xN.296886712.jpg

Igazán nem mondhatjátok, hogy nem figyelnek a higiéniára... ;)

NeverWet - a szuperhidrofób bevonatnak köszönhetően nincs több csokifolt - és bármely ruha esőkabáttá alakítható.
bungle | 2013.06.25. 14:58:53NeverWet Arrives - Hands-On Product Demonstration
http://youtu.be/DZrjXSsfxMQ

Calorie Shaper -
hiánypótlókalóriaégető gatya JapánbólIsa | 2011.11.16. 15:40:46Akkor talán jobb, ha nem pukiznak :)

Jövő hétfőn katasztrófavédelmi gyakorlat lesz, megszólalnak a légvédelmi szirénák és több alkalommal megszakítják adásukat a rádiók, tévék.
Azért megnéznék egy-két arcot, akik nem tudnak erről. :)Szancso | 2011.11.21. 18:25:28Pont a szirénakezelő központra esett a műhold.Pech. :D

A jövő farmja - mezőgazdálkodás olaj, gépek, műtrágya és vegyszerek nélkül, kevés munkával...
bungle | 2011.11.17. 11:34:27"Épp alkohollal semlegesítenéd? Lehet, hogy még rosszabb lesz"
Pláne ha ő is benne van ebben az ötszázmillió szerencsétlenben:
www.deluxe.hu/otszazmillio-ember-rallergias-a-borra/20111117 :D

Hullám
vasútlépcső - Duisburg, NémetországSzancso | 2011.11.14. 19:41:04A függőleges spirál tetején kevesen vannak.:)

Bach Yen és Tran Quang Hai egy harmonikus csókot oszt meg egymással, na meg velünk. Hát nem nagyszerű?
nyehőce | 2011.11.14. 08:57:10Láttad már mind a 19737 postot? Biztos nem. :)
Esetleg poénos, kreatív kommenteken is gondolkodhatsz ilyenek helyett. :)
Pl. itt is kreatívkodhatsz kicsit: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=19862 (folytasd a képet a kommentekben).










nálunk kék majmok vannak
ott meg homárok
(egyébként rex goldsmith? "nem, nem és nem. alkudj rendesen! lopótökös adj egy ötöst..")