
Vajon vannak előjelei, hogy gonosz lesz a kislányod? ;)
CRaPtRaSH | 2011.11.21. 16:58:31a folytatást meg inkább ne mondd el :DD
Ha nem vettétek volna észre, már péntek délután van... Most már ti is visszavehettek a lendületből! ;)
(Inkább küldjetek postot, ha azt akarjátok, hogy hétvégén is legyen új tartalom...)serci | 2011.11.19. 17:45:58hát ő a sofőr volt! Vagy a főnök! Nálunk lehetséges minden! Még jó h csak egy volt....

Ők valószínű nem az első osztályra vettek jegyet... ;)
béla kettő | 2011.11.19. 23:12:42Ez biztos valami rabszállító. Az ablakon is rácsok vannak.

De nehéz az iskolatáska... főleg egy ilyen úton. ;)
HoPpY | 2011.11.18. 15:22:28Egy rugóra jár az agyunk..:D

Én, gondolom sok férfitársamhoz hasonlóan, eddig úgy gondoltam, hogy a kendőt azt vagy a nyakára tekeri az ember, vagy a vállára, esetleg a fejére borítja. Hát nem.
25 mód egy kendő megkötésére picit több, mint 4 percben.Vik\'otroT | 2011.11.22. 21:43:45Azért hasznos, ha az ember 25... Szóval 24 féleképpen tud sálat kötni.Főleg ha van egy kis pszichopata beütése.Választhatsz, milyen csomóval a nyakadon szeretnél lógni...

Így nehéz előrelépni: mindössze 3,5 millióan fizetnek adót Magyarországon
serci | 2011.11.19. 17:43:34Én rendesen fizetek adót,már vagy 16 éve,és mindig örülök,amikor látom,hogy a befizetett pénzből az ország jó irányba tart! nem ám:(((((((((((((((((((((((((((((((((((

Hát nem szép hát? ;)
subarus | 2011.11.23. 17:50:18Egy kis pálinkával kéne borogatni...

XXIT
A Blade Runner által inspirált időutazós sci-fi kisfilmben a Szülcsifelcsiből ;) ismert Nicollette Sheridan egy menekülő klónt játszik. A 11 perces rövidfilmet a Stargate Studios készítette, akik pl. a Heroes, a 24 és a The Walking Dead spéci effektusain is dolgoztak, látszik is, hogy nem egy amatőr alkotás.barker | 2011.11.17. 19:37:52ööööö wow!!!!

Tudsz-e olyan gyorsan futni, ami ahhoz kell, hogy megnyerj egy maratont? Na persze nem egész távon, csak 20 méteren...
7sleeper | 2011.11.18. 12:56:07akkor nagydeenek már nem sok hiányzik ahhoz, hogy J (nagy j - bocs ;-)) testvére legyen..
Drábik János a devizaválságról, a gerjesztett államadósságról, a nemzetközi bankkartellről (a 2. "láthatatlan" kormányunkról), az általuk generált problémákról és a megoldásról osztja meg véleményét ebben a - Tudatbázis által készített - videóban.Beetom | 2011.11.19. 01:46:17Hát én egyáltalán nem kértem a viktort, hogy a látható kormány miniszterelnöke legyen és minden nap óriási bravúrokkal hadakozzon a nemlátható kormánnyal. Hagyja a fenébe szerintem.









