
Szerencse, hogy a II. világháború idején még nem volt ilyen tömegpusztító fegyvere Japánnak.
(A filmre gondoltam...)
De nehéz az iskolatáska... főleg egy ilyen úton. ;)
HoPpY | 2011.11.18. 15:22:28Egy rugóra jár az agyunk..:D
Amíg a korabeli gyerekek az internetről töltenek le zenét, addig Jay "Bluejay" Greenberg az agyából tölti le a számítógépére. ;)
12 évesen már 5 szimfóniát írt. Állítólag 200 évente egyszer születik ilyen tehetséges zeneszerző csodagyerek.
Hiába na, ilyen látványos és realisztikus akciójelenetet manapság már csak Bollywoodban tudnak csinálni!
rebecca | 2011.11.07. 21:19:09ugyan már...
chuck norrist meg schwarzeneggert meg elhiszitek...
a pankrációról nem is beszélve...

Így készítsünk töklámpást jövőre!
Nektek volt ilyen jó fej a kémia tanárotok? ;)Laretta | 2011.11.06. 20:45:28Valami savval kísérletezgetett....

Volt már ilyen videó 4 éve... most itt egy újabb csúzlis móka.
Ravennë | 2012.02.29. 14:17:23http://www.youtube.com/watch?feature=iv&annotation_id=annotation_185280&src_vid=BNZCZsHJIR8&v=4B36Lr0Unp4

Szerintem sok kissrác álma egy ilyen... :)
Ronyszkusz | 2011.10.23. 23:42:33Remek gondolat, viszont ha 2:05nél elnézel a végébe kicsit olyan, mintha véges lenne a pálya, valahogy hiányzik onnan egy kanyar és pár elem még :)

Volt már pár hónapja egy ilyen "nagy zabagép", ez most annak a bolgár rokona.
hutom | 2011.10.18. 16:00:58amúgyis az amerikaiak megalománok!!! :) (ha ezek egyáltalán azok)

"Hát a Sziszifusznak nem volt ilyen szaros dolga bazzeg!" :D
Krissz8083 | 2011.12.15. 00:41:26Nincs semmi baj vele, csak a mérnök elfelejtette ha a vizet minél magasabbról, egy homorú edényre ejtjük akkor bizony a víz felfele kicsap!De a tervezésnél még a szép ventilátor lapátokat is úgy rakták le,hogy a vissza csapódó víz felfelé szálljon,amihez a méretékhez képest Bazi nagy medence kellene!! Szó Szerint elbaszták!! A mamika és a vendégek emlegették ugyanúgy a mérnököt!!

Kell egy ilyen a konyhába! ;)
petikeje87 | 2011.10.12. 03:05:21a pizza mérete is japcsikhoz van igazítva :P










De hogy bent is felejti?!