
Ha emlékeztek még az aranytojást tojó tyúk meséjére akkor nem kell sokáig várnotok rá, közel állunk hozzá!
Addig is itt a "kristályt" könnyező lány.mekszamnojz | 2009.02.11. 22:35:57hát figyu, sztem az a legtutibb ha kipróbálod. vedd fel szépen videóra, ülj a szemedben 10 percig 2-3 darab kristállyal, és majd meglátjuk mi lesz, :))
WATT - Öko-diszkó Hollandiában.
Rotterdamban nyilt meg a világ első környezetbarát diszkója. A tánclépések a padlóba rejtett berendezéseken keresztül áramot termelnek, amelynek hatékonyságát kijelzőn is követni lehet. Az italokat újrahasznosítható poharakban szolgálják fel, a toalettek öblítéséhez pedig összegyűjtött esővizet használnak. A diszkó 30%-kal kevesebb energiát használ, mint más hasonló klubok, ahogyan harmadával kevesebb széndioxidot termel, és a szokásos vízmennyiség mintegy felére van csak szüksége.
spiritmonger | 2009.01.29. 23:48:43XD

Arany merdzsó... tesóéknak való. ;)
djmcs | 2009.01.27. 20:50:43Zsamó! Dubika mó...tavesz baktáló....Jól megmondtad. Azt az erre arráját.:)

The Hunt for Gollum
Egy hamarosan megtekinthető, a Gyűrűk Ura történetéhez kapcsolódó, rajongók által készített rövidfilm, ami az előzetesek alapján kifejezetten ígéretesnek tűnik. A film története a trilógia előtt nem sokkal játszódik, és Aragorn Gollam utáni hajszáját mutatja be, aki éppen Mordorból szabadult hosszas kínvallatás után, miután elárulta Szauron szolgáinak, hogy a Gyűrű a Megyében van.wnw | 2009.01.19. 23:28:26így igaz,olyan érzés mint a barátokköztben a 3. vagy 4. Tilda :DD

Keresed az új háromezerforintost?
Vagy megnyugtatóbb lenne, ha műanyag bankkártya helyett 10, 20, 50, 100 ezer forintos arany érme húzná a zsebedet?
Vagy a mai világban 1000 forint már csak egy lyukas garas?
Ezekre, és még sok érekes kérdésre kaphatsz választ a Magyar Nemzeti Bank oldalán nézelődve.bond | 2009.01.20. 00:51:36Azt nem értem, miért kell ezért kibaszni - mindenki aki elolvassa a kommentjeit, rájön, (amire szerintem már maga is rájött közben), hogy elég hülye volt a reakciója - így még az esélyt sem kapja meg, hogy elismerje :-)

A magyar politikusok példaképe. :D
Strawberryy | 2009.01.13. 19:12:59:DD
"És követeljük, hogy mindenki kapjon tiszta pelenkát..!"

A villanypásztor mint szexuális segédeszköz nem vált be. :)
spidy | 2008.12.30. 21:18:44a huncut kismalac még rátolatot :) xd hehehhee :--)

Sokba kerül a karácsonyfa világítása? Vegyen elektromos angolnát! :)
bungle | 2010.12.17. 17:02:25Már a finnek is... :D
http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=97562
+ másik, tegnapi videó Japánból: www.youtube.com/watch?v=6nvErWauKFo

Sokáig tanácstalan voltam, hogyan kéne csinálni. Hát így. Az enyém már tudja!! Sok szerencsét!
Purple | 2008.12.22. 21:54:53patkány. és pont arra, amire ha leül a kutya parancsszóra. az a lényege, hogy be lehet tanítani, mert intelligens.

Velence, 2008 december 1.
bandee1219 | 2008.12.05. 11:28:42De elég jó a hozzá állásuk! Ha idehaza történne ilyen, mindenki szomorú, dühös, ingerült lenne. Ők tisztában vannak vele, hogy ők vannak rossz helyen és nem szidják az egész világot valószínűleg.









