
Szerintetek lehet-e férfi és nő között őszinte barátság?
A videóban megkérdezett fiúk és lányok eléggé egyetértenek a válaszban - mármint a saját nemük között. :D
Skittles Boom Box - A skittles megajándékozta a videó készítőjét egy skittles cukorkákkal borított magnóval, aki hálából készített egy nemhivatalos-nemnormális reklámot. :DVik\'otroT | 2011.12.11. 22:12:40Ha abból indulok ki, hogy nyakiggatyában az utca közepén táncol?, és skittles-szel tömi ki , aminek ugye "fald fel a szivárványt" a mottója, akkor leszűrhetem, hogy az illetőnek van egy kissé "más" beütése?

Elérkezett a 20000. izé! Ennek örömére egy nyereményjátékkal készültünk, aminek egy kis köze is van a postképhez: ezentúl minden hónapban a legviccesebb, legütősebb kommentet 20000 Ft-tal jutalmazzuk. Igazából semmi mást nem kell tennetek, mint amit a többség eddig is tett: hozzászólni a postokhoz, lehetőleg minél frappánsabb, poénosabb kommenttel megörvendeztetni a többieket. Nem a mennyiség, hanem a minőség számít, vagyis tök mindegy, hogy csak 1 kommented volt, vagy többezer, akár az az 1 is nyerhet - persze nyilván ha több humorosabb kommentet írsz, annál nagyobb az esélyed. :) Az eredmény eldöntésében a komment pontozások (pluszok) is számítanak, de hogy elkerüljük a csalásokat, nem az lesz a döntő. Minden hónap elsején hirdetjük ki itt a post alatt az elmúlt hónap nyerő hozzászólását!
Egyben új fícsört is bejelenthetek: mától facebook acc-cal (egyre szebben írok magyarul, baszki) is lehet kommentelni - az Izés hozzászólások alatt. Természetesen azok a kommentek is részt vesznek a nyereményjátékban!
További jó Izélést és kommenteket! :)bungle | 2015.03.12. 11:07:27Ha esetleg kijön a 30.000-es bankjegy... ;)

Egy újabb remek ajándékötlet, ha még nem tudod mit vegyél. Főleg művészetkedvelőknek ajánlanám.
ismeretlen | 2011.12.12. 07:56:24Milyen jó segge van a csajnak így oldalról nézve, és erről rögtön eszembe is jutott, hogy valahol tök felesleges, hogy így oldalról nézve jól nézzen ki egy csaj, mert elég ritka hogy így látjuk a nőnket. Ha csak videóra nem vesszük.

Kiszel Tünde naptáráért könyörgött a nép - a díva megadja
Kandabula | 2012.10.09. 19:45:06Hozzám most jutott el a hír. Lúzer-e vagyok?

Marie Kolstad 84 évesen a világ legidősebb nője, aki plasztikáztatta a melleit.
Szancso | 2011.12.08. 18:07:56Eddig eláll a sz.....ilikon? ;)

Nem engedélyköteles önvédelmi és szabadidős fegyverek!
izébigyó | 2011.12.17. 13:29:39http://www.femina.hu/otthon/birsag_es_borton_is_jarhat_erte_4_dolog_amit_meg_az_otthonodban_sem_tehetsz_meg
"Magyarországon a törvény szigorúan korlátozza az önvédelmi eszközök használatát: előfordul, hogy olyan esetekben is a sértett húzza a rövidebbet, ha egyébként elvileg jogosan kapja elő önvédelmi fegyverét a támadó elijesztésére.
Az engedély nélkül tartható lőfegyverek - amilyen a légpuska vagy a flóbertpisztoly - például sem otthon, sem az utcán nem használhatók önvédelmi célokra."
Vagyis hiába ajánlgatsz otthonra vagy utcára ilyen lőfegyvereket, ha nem lehet használni mondjuk egy támadó vagy betörő ellen. Csak akkor tudnám, minek tarthat otthon az ember ilyet?

Azt hiszem a japánoktól magasabb szintre senki nem helyezi a driftet! Főleg ha ilyen kicsibe játszunk... :)

OH DIS IZ MI! NÁJSZ!!!!
Qbo RoBot - a teljesen nyílt forrásokon alapuló robot arc, és tárgyfelismerést végez.
Azért remélem inkább ez a verzió fog megvalósulni (ez meg mi, bünti? b.). Aki még nemlátta annak érdemes megnéznie a Ghost in the Shell animét. Ezt a témát boncolgatja, de nem a nyugati félelem, hanem a japán, ázsiai szemszögből, ami nem annyira borús.sahinel | 2011.12.06. 23:17:47http://www.youtube.com/watch?v=0UEkrUVmPIc&feature=related
"the thing is that this is a children's song so it was originally very happy. The fact that they're singing it when theyre about to 'die' is what makes it so sad. Its like a political prisoner singing the national anthem when facing a firing squad."
A tachikoma-khoz visszatérve.
Egy jelenleg futó nemzetközi versenyen épp a csoport második helyén áll, így kérünk mindenkit, hogy szavazatával segítse őt, egy jobb hely elérésének reményébe. Nem kell mást tenni mint a Facebook-on "lájkolni".Kisatti29 | 2011.12.08. 00:14:21Nekem pl a tutti frutti izesítésü energia italok nem jönnek be. Van akinek ízlik a monster, van akinek nem. Mikor délutános vagyok, melóba lenyomok egyet 6-kor, és nehezen alszom el... igaz annyit nem ér amennyiért árulják. Ha nem 275 Ft-os áron lenne nálunk, akkor nem innék. Nekem bejön a logója is. Hogy kinek tetszi, és kinek nem, ezt is mint minden mást embere válogatja.










www.hazipatika.com/psziche/parkapcsolat/cikkek/tenyleg_letezik_ferfi-no_baratsag_csak_ritkan/20140417101242