
Amerika után már Új-Zélandon is kiváltságnak számít a saját veteményes.
"Az új törvény két szempontból is különösen aggasztó. Először is hatásának terjedelmében, másodsorban pedig azért, mert szinte teljesen észrevétlenül ment végbe a törvényalkotási folyamat. A média szinte egyáltalán nem foglalkozott az üggyel, ami pedig alapjaiban változtatja meg az ország élelmiszerbiztonságát."
Korábban: A világ a Monsanto szerint
Enrique GomezChuck Testade Molina preparátor képzeletbeliszörnyszülötteketállatokat hoz létre. A hőn áhított elismerés helyett most 5 év börtön és 250.000 dollár bírság vár rá veszélyeztetett állatok behozataláért és felhasználásáért.metaljohsy | 2011.12.23. 09:41:43Nagyon ötletes! :)

Filmography 2011 - Nektek mely filmek tetszettek idén legjobban?
+ 2 másik összeállítás: Cinema 2011, 2011 filmjeiSzancso | 2011.12.22. 19:37:20Reszkessetek betörők! :DDDD

Masanobu Sato, a maszturbálás világbajnoka
Napi 9 órát maszturbál: A kétszeres világbajnok állítólag minden reggel két órás „kézimunkával" kezdi a napot, mialatt barátnője kávét főz, reggelit készít, vagy éppen tévét néz. A fiatal nőt nem zavarja Sato hobbija, sőt sokszor maga is besegít azzal, hogy méri barátja idejét.bones | 2011.12.23. 22:20:13Igazi pasi! A nő végzi a házimunkát (mos, főz, takarít...) ez a szerencsétlen meg csak a faszát veri. :)

Ha az ásítás ragályos, akkor mi a helyzet a nevetéssel?
norbertvincze | 2011.12.22. 05:27:39:D

Politikai botrány van Romániában. A magyar és a székely himnuszt énekelte a teljes "román" válogatott.

Dennis Storm és Valerio Zeno, a holland BNN televízió két riportere annyira szereti egymást, hogy megkóstolták egymás húsát. ;)
yushuf | 2011.12.21. 12:30:58Lassan az RTL-en, a legnagyobb nézettség reményében Ördög Nórika megkóstolja Balázs heréit.

Az ambíciótól az értelemig - Dr. Wayne W. Dyer szereplésével egy 2 órás film az ő spirituális tanításaival. Érdemes mindenkinek megnézni.
“Szinte felkészületlenül belépünk az élet délutánjába. [...] De az élet délutánja nem élhető a délelőtti program szerint. Mert ami elég volt délelőtt, kevés lesz délután. És ami igaz volt délelőtt, hazugsággá válik délután.”norbertvincze | 2011.12.21. 00:15:43értelek, hogy mit akartál: )

Hogy ezek a pornósztárok milyen viccesek... ;)
(némi angoltudás nem árt a poénokhoz).
Nem árt tudni, ha francia bulldogot vesztek, hogy a fehér zászló az tartozék...
brier | 2012.02.10. 16:09:05and the dog winner's :)))










Egyrészt értem én az érvelésed, mert láttam már itt néhány "meccsedet", másrészt meg azt gondolom, hogy nem kellene túl komolyan venni az idióták provokációit. Ha ők váltig állítják, hogy "a kerék szögletes", akkor hajrá, járjanak azzal, "oszt jóvan". :)