Kanzi, a csimpánz imád sütögetni a szabadban. Dr. Sue Savage-Rumbaugh viselkedéskutató mellett nevelkedett és kicsi korától A tűz háborúja a kedvenc filmje, ami arról szól, hogyan fedezte fel az ősember a tüzet. Imádja a húst, a zöldségeket, de szívesen süt mályvacukrot is.meklén | 2012.01.01. 15:22:15Viktort lecserélném rá simán.
Nem túl étvágygerjesztő konyhai termékek
Kornéliusz | 2012.01.02. 05:27:20Hát egy-két emberre ráeshetne idén az a Niburu..

Dubstep nagyi.

Egyesek elképzelhetőnek tartják, hogy a hírhedt vírus nem magától terjedt el.
Kornéliusz | 2012.01.02. 05:33:38Persze, hogy nem magától terjedt el! B*szni is kellett hozzá! :D

Bájos kacaj sorozatunk egy hazai példánnyal bővül
bungle | 2012.11.07. 12:27:46CICAHARC: SEHEREZÁDÉ MIATT PERELHETIK AZ RTL-T
http://borsonline.hu/20121106_cicaharc_seherezade_miatt_perelhetik_az_rtlt

Annyi galamb nem tévedhet..
Tooni | 2011.12.30. 11:07:08"Margaritam ante porcos" jóóó :D:D:D
"Hannibal ante portas!"
Cairo, a múltkori sivatagi kergeróka egy másik videója. Elég jól bírja benne a tartós elem. ;) Ja, és már nem csak a képzeletbeli barátját láthatjuk... :DZolibaba24 | 2011.12.29. 10:35:40Fürge róka lábak...

Pencz Tamás neve nem hiszem hogy sokatoknak ismerős lehet, pedig nyugodtan állíthatjuk, hogy kiemelkedő munkát nyújt animációk készítésében.
Ha esetleg láttál Zöld Galamb epizódot vagy VV Minit (pl. VV4 Éva és Gigi párbaj), akkor már te is ismerheted. De személyes kedvencem a Dumaragu "műsorvezetője" Simon, aki megmondja a tutit!
Extra: Interjú Pencz Tamással
bungle | 2014.06.28. 17:57:35suvomi küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=6YDOohir_Tk
Szöveg: "Csak, nehogy a végén őt is kirúgják :D"

Cukorbetegeknek nem ajánlott.
(Boldog Izés Ünnepeket mindenkinek, viszlát az ünnepek után... bungle)Vik\'otroT | 2011.12.27. 00:23:29Az állatkínzós anyjukat.Legalább kara'csonkor hagynák rá...

Amerika után már Új-Zélandon is kiváltságnak számít a saját veteményes.
"Az új törvény két szempontból is különösen aggasztó. Először is hatásának terjedelmében, másodsorban pedig azért, mert szinte teljesen észrevétlenül ment végbe a törvényalkotási folyamat. A média szinte egyáltalán nem foglalkozott az üggyel, ami pedig alapjaiban változtatja meg az ország élelmiszerbiztonságát."
Korábban: A világ a Monsanto szerintBusKeyCome | 2011.12.29. 18:15:54"Készülünk a világvégére." Na, csak nem utaztok? :D
Egyrészt értem én az érvelésed, mert láttam már itt néhány "meccsedet", másrészt meg azt gondolom, hogy nem kellene túl komolyan venni az idióták provokációit. Ha ők váltig állítják, hogy "a kerék szögletes", akkor hajrá, járjanak azzal, "oszt jóvan". :)









