„Na, az van, hogy az MTV-nél még mindig nem bírnak normálisan cenzúrázni. Mi segítünk, ahol tudunk, ezért készítettünk egy megfelelően Fidesz-konform híradót.”
Miki bácsi nem szereti a kéretlen látogatókat, el is húzza a nótájukat. Úgyhogy legyetek jók idén is! ;)
bizkit_ | 2012.01.03. 23:00:09allati!! LOL

Upside Down
A szerelemnek nincsenek korlátai. Még akkor sem, ha a szerelmed fejjel lefelé, vagy felfelé lakik alattad, nem feletted. Nem tudom, összezavarodtam.bungle | 2012.01.03. 21:18:35www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-rajz/26437_kep?categoryId=11&position=&large=1 ;)
Egy tampon reklám, ami kiverte a biztosítékot a transzneműek körében, mert szerintük a videó rájuk nézve sértő, "transphobic". Szerintetek?7sleeper | 2012.01.03. 22:31:23:-D
bazz. ez magnum a ferrariban. (csak megborotválkozott, sehol a szőr?!)

Orosz kutatók szerint a globális felmelegedés már visszafordíthatatlan.
A fő ok, hogy a sarkidéki örökké fagyott talaj felolvadásával a perfrostban évmilliók alatt felhalmozódott metán - ami a szén-dioxidnál 23-30-szor nagyobb üvegházhatású gáz - elkezd felszabadulni és egy pozitív visszacsatolási folyamtot indít el, amit nem lehet leállítani. Mivel a felmelegedés mértéke a légköri szén-dioxid szinthez képest késésben van, így ha most leállítanánk az üvegházgáz kibocsátást, a bolygó akkor is évtizedekig erősen melegedne tovább, így lényegében biztosan elérjük az öngerjesztő permafroszt olvadást.
Angol cikklilaflexninja | 2015.05.04. 11:24:27Nem sokáig!

Pár éve még a Nintendo volt az örömforrás, manapság az iPod Touch ;) (Kicsit halk a videó, fülhallgatókat, hangfalakat max. hangerőre!)
+ bonus kép pár "csalódott" nyafinkáról (írjátok meg mit adnátok nekik idén karácsonyra ;))bungle | 2013.01.08. 14:14:19www.funpic.hu/hu/kategoriak/computer-internet/43518_ujabb-karacsonyi-nyafogok?mode=latest&position=0&large=1

Házi készítésű ágyú, neve: A Nagy Csattanó
madmind | 2012.01.03. 15:11:05Az összes törés befelé hajlik. A kamera lencséje nem átlagos üvegből van.
Azért érdekes játék, de legalább egyszer felrobbantják majd magukat. Nem kár értük.

Nem láttak még mobiltelefont ;)
Randal Graves | 2012.01.02. 22:34:47Nagyon szeretem ezeket a japán vetélkedőket! Ennél pl. a srác már akkor megnyerte a játékot, amikor még nem is tudta, hogy játékban volt.

Habos hó? Bálnatakony? Esetleg Masanobu Sato újabb rekordja? ;)
Anthraxia | 2012.01.02. 20:17:459gag oldalán volt a "No Fap December" (fap=maszturbáció angoloknál/amerikaiaknál aki esetleg nem tudná)
És ott volt ez a video azt hiszem kirakva azzal a szöveggel, hogy "After No fap December".
Kanzi, a csimpánz imád sütögetni a szabadban. Dr. Sue Savage-Rumbaugh viselkedéskutató mellett nevelkedett és kicsi korától A tűz háborúja a kedvenc filmje, ami arról szól, hogyan fedezte fel az ősember a tüzet. Imádja a húst, a zöldségeket, de szívesen süt mályvacukrot is.meklén | 2012.01.01. 15:22:15Viktort lecserélném rá simán.










Valsz itt is vannak összefonódások, de ha az embereknek nem tetszik valami akkor az gáz és ez miatt meg is próbálják őket jól ellátni szórakozással, pénzel, hogy azt a gazdaságba visszaöljék. Szeretnek is bulizni mégha meg is érzik a vállságot, ez itt más. A kormány meg olyan amilyen, de tényleg teszik a dolgukat ahogy látom. És rendesen hallod az ellenzéket, civilek véleményét. De a rendőrség sem állami hanem itt egy cég mint a Tesco. És nem mindegy nekik mit gondolnak róluk az emberek. Lusta egy nép sokszor, de higgadtan észérveket követnek ha üzletet vezetnek ezt sokszor tapasztaltam. Mindegy hogy visszaugattál, tépsz minden szünetben a tiltás ellenére is, de ha jól dolgozol megtartanak mert a cégnek előnye származik a jó munkaerőből. Ezért jó a rota az ügynökségeknél ha a cég nem akarja felvenni akkor van esélyed megmutatni a képességeid, csapatmunkád. Szerződéssel 40óra felett 1.5x-ös fizu, meg szombaton, vasárnap, bankholdiday(bizonyos ünnepek) 2x-es fizu. Sávosan fizetsz, tehát amíg nem keresel meg kb 7000 fontot, addig nem adózol, stb.
Nem mondom hogy a legjobb, de én angolul tudtam valamennyire ezért választottam és még közel is van relatíve:D
Japán vagy kína lenne durva még lehet kinézek majd. Kínai nagy városok, és van egy pár iszonyat durván néznek ki. Mintha csak japánt látnám.
http://www.youtube.com/watch?v=ij5Ve4LEX0w