
Nem mindenkinek telik motoros szánra. ;)
brier | 2012.01.27. 08:59:23lehet XD
Nong Youhui, a macskaszemű fiú
A kínai fiú olyan élesen lát a sötétben, ahogy legtöbb ember még fényes nappal sem. Semmiféle fény nem szükséges, hogy olvasni tudjon. A vizsgálatok szerint a kisfiú leukodermiás, ami miatt kevesebb a szemében a védekező pigment, és jóval érzékenyebb a fényre.izébigyó | 2012.02.02. 11:05:12Mondjuk én is találtam több 2009-es magyar cikket, mikor rákerestem, pl.:
http://www.rtlklub.hu/cikk/248508
http://www.webbeteg.hu/cikkek/egeszseges/3513/a-macskaszemu-fiu
Retro TESCO... a képek nem a 60-as években készültek, hanem 2011-ben. De ezt alig lehet elhinni, annyira részletgazdag munkát végeztek a "kellékesek."brier | 2012.01.27. 09:14:22jol ragzod a magyarot XD

- Józsi bácsi, nem megy az idegeire ez a nagy zaj?
- Nemm-nem-nem-neemmmmmmmm!
Ezek soha nem tanulják meg? Nem hosszába, keresztbe!
Bandika | 2012.01.25. 20:15:04Azért a szerelvény felénél felemelhette volna a fejét, hogy lássa hol a vége :)

Két éve indult útjára, s most megérkezett: itt a Csillagok háborújának első (negyedik) része, 15 másodperces jelenetekből összefoltozva!
Nope | 2012.01.25. 06:22:51Annyira szar, hogy az már fájdalom ... mondom ezt úgy, hogy a Star Wars meg tetszik, tehát nem a Star Wars az ami nem tetszik benne.

Mondd, bajusz nélkül mit érek én!
hawkeye | 2012.01.24. 13:08:24
Dali esetében egy köznapi ember arcát.
Érdekes, hogy Chaplin jellegzetes személyiségén alig lehet észrevenni a pamacsbajusz hiányát.
Vajon lesz még valaha a világon egy olyan művész, aki tehetségben, emberségben felülmúlja őt?
Nem tartom valószínűnek....

Gimnazisták és egyetemisták tiltakoznak a 2012-es Educatio kiállításon.
Nektek mi a véleményetek erről?flashbam | 2012.01.26. 17:03:47Üdv! Ez így elég jól sikerült hangulatkeltő megfogalmazás, csak nem értem, hogy kapcsolódik ahhoz, amit leírtam.

Zebratánc nem várt befejezéssel! :D
Tooni | 2012.01.21. 14:33:26Zeitgeistet nem akarod linkelni? Kb. az is olyan hogy már mindenki látta meg van véleménye róla, de még mindig vannak akik csak most fedezik fel.
http://www.ize.hu/index.php?search=testa

A Radiátor nevet akarták adni a gyereküknek - Csák Norisztól Rikárdóig, a 11 legfurcsább, engedélyezett név itthon
bungle | 2015.01.05. 12:11:59nektarin küldte:
URL: http://tempty.hu/2015/01/05/rikardo-vs-hunora-a-hulyenevuek-klubja/
Szöveg: "Rikárdó vs. Hunóra - a Hülyenevűek Klubja
Talán minden név hülye, talán egyik sem az. De vannak, amelyek a legtöbb ember arcára mosolyt csalnak. Mielőtt ítélkeznék, felteszem a kérdést magamnak: számít-e egyáltalán a külvilág reakciója, ha az illető büszkén „hordja”?"









