
Szerintem ötletes és aranyos. :]
bigyminyő | 2009.03.15. 23:26:28Milyen kis gengszter pofikájuk van már.....tudják a tutit....:)
Elnyelte a homokvihar Szaúd-Arábia fővárosát!

Aranyos kis jószág. :)
bigyminyő | 2009.03.08. 01:19:03Milyen fajta ez a bagoly?
Hihetetlen amit produkál!...:)

"Ez elfogyott.... Könyörgöm, adjatok még!"

Bug, a modell patkány :)
málna | 2009.03.05. 23:07:12a patkányok jó arcok: http://korcsmacska.blog.hu/2009/03/02/ragcsalo_portfolio

A Samsung Ultra Touch mobilok reklámspotjai.

E.OFF - "rendkívüli hóhelyzet".
M.Andreas | 2009.02.17. 12:02:45A nap olyan erősen tűzött, hogy elpárolgott a vezeték. Például. :)

Ti elkaptátok a "vírust"? :D
Zorro | 2009.02.15. 19:48:21Tudod mit csinálnak a ramadán végén? Vásárolnak, és ajándékoznak. Mint mi karácsonykor :P. Tudom, mert jártam kint ramadánkor. A piac dugig volt.

Múltkor mekkora riadalmat okozott itthon a kiviben talált skorpió... ez meg itt élve eszi őket két pofára. :D
wnw | 2009.02.12. 22:00:44jol mondod, smallville olvass utána picit

Mázli - Kis falu nagy szarban.
Ógyarmat egy szegény zsákfalu az osztrák magyar határon. Egy napon azonban rájuk mosolyog a szerencse. Felfedezik, hogy a temetőjük alatt húzódik egy olajvezeték. Gyorsan jött ötlettől vezérelve megfúrják és közösen elkezdik árulni a gázolajat, temetésnek álcázva az árusítást. Dől a pénz! Mindenki boldog és elégedett. Egészen addig, amíg mindenki el nem kezdi a saját zsebére árulni az olajat, egymás árai alá ígérve. A baj pedig nem jár egyedül. Megjelenik a faluban az olajtársaság embere, hogy elsimítsa az ügyet, de a falu elkergeti az válságmanagert, egyenesen a rendőrség karjába. A falusiak elszántak és nem hajlandóak lemondani az olajról. Ellenállnak a karhatalomnak egy remeknek tűnő tervvel. Csakhogy a remeknek tűnő tervek nem szoktak jól elsülni.loloppo | 2009.02.13. 18:45:29Aham, ez lett volna a második tippem. Az év nem volt kiírva a honlapon.
Megnézném, de hát kinek van ideje moziba járkálni?









