
Szerb népzene. Döntsétek el ti, mennyire büntet.

Jobban nyomja, mint Bon Jovi... ;)

Szexi tánc. =)
nemerdekel | 2009.11.24. 20:04:11http://www.youtube.com/watch?v=7lrBe9-btbY&feature=popular
Uj video...

Megjöttek a vadászgörények (bár lehet, hogy menyétek inkább), hogy boldoggá tegyenek benneteket. ;)
Tooni | 2009.11.08. 23:25:37Igen-igen, a klasszikusok megunhatatlanok :)

Itt meg egy szexi, hódító táncbemutató a vacsi utánra, egyenesen egy tökfejtől... :D
Nusihusi | 2009.11.01. 03:37:07XD Már attól szakadtam a röhögéstől, hogy megláttam a tököt a fejénXD

Nyűgdíjas kalandok. ;)
Schabee | 2009.10.30. 22:52:04hát ez faxa volt :D

Láttunk már sok ilyen show-t, de ez magasan kiemelkedik közülük! :D

Anima Libera kicsit másképp. Szerintem jobb, mint az eredeti. :D
Szerintetek?7sleeper | 2011.10.29. 16:03:11valójában akkor későit. nem? ;-)

Havas beszól Fábrynak. :)
Patkányka | 2009.10.23. 20:15:01Táncsics díj helyett egy vödör lószart kellett volna gyüjteni neki és azt odaadni akkor is így rázná magát..
Amúgy nem tudná valaki elmondani, mi problémája van ?Előre kösz:P

Ezt még picit gyakorolni kell...
Cheebeeke | 2009.11.07. 12:53:02ezt nem hiszem el xDazt hittem megfejeli a mosdót xD










http://www.youtube.com/watch?v=3SGrQ_40B6E