
La Isle de las Munecas - játékbabák szigete
Mexikó fővárosától néhány kilométerre, Xochimilco csatornáinak környékén található a világ egyik leghátborzongatóbb turistacélpontja, a La Isle de las Munecas, vagyis a játékbabák szigete. A helyi legendák szerint az aprócska szigetet egy leánygyermek szelleme kísérti, aki az egyik csatornában vesztette életét.
További képek itt vagy itt.Oci | 2012.01.30. 19:17:22Nagyon beteg horror filmet lehetne ott forgatni. Nekem tetszik bár ezzel lehet egyedül vagyok mert én szeretek félni és borzongani.
A kiviak egy tradicionális grönlandi étel, amit a helyiek különleges alkalmakkor (esküvőkön, születésnapokon) szolgálnak fel. Fókabőrbe tesznek néha akár több száz alkát (a sirályhoz hasonló tengeri madarat) egészben tollastól, és 3 hónapra a földbe ássák egy kővel a tetején (ami folyamatosan nyomja ki belőle a levegőt). Mikor a madarak erjedni kezdenek kiássák, lecsavargatják szárnyaikat, lábaikat és megnyúzzák. Ezután a madárhúst különféle módon tálalják. Videó csak erősebb gyomrúaknak...7sleeper | 2012.01.31. 21:35:12a fóka meg az alkák véleménye talán nem gondolják annyira egészségesnek ;-)
(egyébként milyen hajlékony kaller-szaguk lehet az alkáknak, ha csak rohasztva lehet őket elfogyasztani.. :-o)

Nem, itt most nem a sztármegacsillaghiperművészúrról van szó, nem is a skót kávézóról, hanem az efféle mániák egy folytatásáról.
Főszerepben Tim Tebow amerikai foci játékos és az ő fohásza.
(Olyan nincs véletlenül, hogy valaki megcsinálja a "Grand Slam"-et, és ugyanazon a különleges helyen végigpózolja és fényképezi az összes ilyen témát?)miku87 | 2012.02.01. 09:31:59TEBOW TIME Song képekkel :)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Wc8bp4jsgKI#!

Masszőr karok nélkül
bungle | 2013.04.12. 13:26:26Girl With No Arms Shows You How She Gets Dressed!
www.youtube.com/watch?v=Xbv78-29_54

Vajon mit szednek ezek a japánok, hogy ilyeneket néznek?
Laretta | 2012.02.09. 16:21:11Annoying Orange :D

Kell egy puszi? Nesze! :D
Zellergumó | 2012.01.28. 14:05:24Na melyik a láma?

Nem hittem volna, hogy az eredetinél lehet még szarabb...
Egy másik csoda
Krissz8083 | 2012.01.28. 02:47:09Inkább hamut szórta volna össze! Szánalmasak.!!

„Kár, hogy idegen nyelven van és nem feliratos...” ;)
stero | 2012.01.27. 18:20:33Teljesen lehidalt ..

Kislányuk miatt akarják kilakoltatni őket! A szomszédok nem tűrnek tovább, utcára tennék a kis családot Nagy-Britanniában, mert zavarja őket egy kislány.
Nektek van, ill. volt már problémátok a szomszédotokkal?HPeter | 2012.01.29. 12:06:12Na most rajtad egyértelműen látszik hogy nincs gyereked, és fogalmad sincs a gyereknevelésről. Szerintem inkább akkor írogass ide ha van személyes tapasztalatod a témában. Egyébként ha elolvastad figyelmesen a hozzászólásomat láthattad hogy NEVELEM a gyerekemet, akik igenis nevelhetők és nem rosszak, szófogadóak.Képzeld el, engem is meg tudtak nevelni, amit most én akarok továbbadni, de senki ne várja el egy gyerektől "nevelés" címén, hogy kussban maradjon 2 évesen. Hát nem csoda hogy most felnőtt korodban ilyen a világnézeted, talán nem kellett volna téged már 2 évesen totális csendre inteni. Egyébként meg totál nem hiszem el, hogy te emlékszel arra hogy 2 évesen mit mondtak neked a szüleid. Erről ennyit.

Tehetséges tetováló mester ;)
Synyster Ink Tattoo
„My website is for tattoo clients, please stop sending this link around! I also reset all the comments, it isn't good for business with so many people being negetive!”brier | 2012.01.31. 09:08:38a fogkefét mért nem rajzolta oda? XXXXXD









