
Ma 6 órától, 66 évnyi csaknem folyamatos működés után nem szálltak fel a Malév repülőgépek.

Állítólag megtörtént szellem história képregény formában.
Ha a gyerekeddel együtt netezel, akkor inkább hagyd!Laretta | 2012.02.08. 23:19:40Am. nem rossz!

Kortárs magyar dráma az Új Színháznál
7sleeper | 2012.02.03. 13:08:40"Hoffer Józsi"-t láttam egy pár perces szerepben pár éve
azt a morajlást a nézőtéren.. :-D

Mint valami magyar népmese... a kígyó két feje addig veszekedett a zsákmányon, amíg éhen nem döglött. :D
Oci | 2012.02.01. 20:15:10A kajálás még elmegy, de a hányásnál mi van?

A mai bünti: Terry Crews újból bizonyít. :)
bungle | 2013.02.14. 13:04:55Super Spice Bros 2 - http://youtu.be/Fl0TEtHvvO0
Super Spice Bros 64 - http://youtu.be/a2_DuFvyQYc

Hoffmann Rózsa: "Csacsi érv, hogy az egyetemista nem kereső ember."
Most már tudom, kinek kellett volna játszania Dolores Umbridge-t!Ys | 2012.02.06. 23:20:28Pont múlt héten voltam látogatóban Dániában. Barátnőm az ottani egyetemen tette rá a BsC-re az MsC-t, mesélt kicsit, mi a helyzet ott felsőoktatásban. Ez nem a teljes rálátás a rendszerre, ő se ismeri minden vetületét az ottani szitunak, szóval csak azt tudom ide leírni, amit tőle hallottam/láttam.
Szociális alapon (családban csak egy kereső van, aki nem ő, mert 3 év alatti kisgyerekkel van otthon) jár neki ösztöndíj, tehát ennyiben segítik a diákokat. Pláne ha EU-s tagállamból jönnek. Az ösztöndíj olyan 5000 dán korona, ezt be kell szorozni kb. negyvennel, hogy megkapd forintban. Igen, mered a szem, mennyi ez, de! Viszont ott egy nyomoronc péksüti is 50-60 korona... Magas árakhoz arányos a fizetés is, ergo ott sincs kolbászból a kerítés és hiába tudott ő is felsőfokon angolul, nem kapott melót addig, amíg ugyan ezt dánul is lekottázta. (Hm, Dániában a prosti pálya nyitott, mivel legális, ahhoz talán nem vártak volna el a perfekt dánt...)
Általa megfigyelt dán szokás: a gyerek eléri a 18-at, páros lábbal teszik ki őket otthonról. Álljanak a saját lábukra, ne legyenek koloncok, ingyenélők. Jogilag felnőttek, éljenek is úgy. Menjenek koliba, albiba, bárhová, csak ne maradjanak otthon. Anyagilag nem divat őket agyontámogatni: ott a diákhitel vagy keressenek suli mellett munkát. Barátnőm is diákmunkázik, persze módjával, mert ha túl sokat keres (vagy a családi támogatás a pici miatt), ugrik az ösztöndíj. És ott is tartja magát a felfogás: a felsőoktatás szolgáltatás.

Repülő emberek New York felett ;)
Tooni | 2012.01.31. 19:51:37Gebasz lenne, ha a huszonhetes nem lenne felosztva több sávra.

A lépcsőzés már nem menő... ;)
sütii | 2012.02.05. 23:17:21azigen :DDD

Touch
A Fox új sorozatában Kiefer Sutherland egy egyedülálló apukát alakít, akinek tizenegy éves fia, Jake a születése óta nem szólalt meg. A fiú azonban lát bizonyos dolgokat: hogy hogyan kapcsolódik össze a világunk. Egy zárkózott tudós (Danny Glover) szerint a fiú látja a jövőt és annak történéseit próbálja apja tudomására hozni.Erunder | 2012.01.31. 18:57:37Várhatsz még rá, mert márciusban lesz a következő rész. :)

Havi 10 ezer forintos útdíjat terveznek Budapesten a BKV megmentése érdekében
BKV: csőd ellen havi tízezret követelnek az autósoktól?
Ez egy agyrém! - mondják a fővárosi útdíjról a hivatásos sofőrök
Miért fizessen valaki egy olyan állami szolgáltatás fenntartásáért, amit nem is használ?lilaflexninja | 2015.01.13. 10:52:37YEEEEEAAAAAAH! Jó, hogy vannak terveik a jövőre nézve is.










URL: http://www.youtube.com/watch?v=pELnwlS0Oig&feature=related
Szöveg: "E magyar jelkep amit felfalt a globalizacio"