
A Super Bowl-ra szánt Durex reklám, amit végül nem engedtek leadni

Ron Gutman: A mosolygás titokzatos ereje
Ron Gutman elemez egy sor, a mosolygásról szóló kutatást, és megoszt velünk néhány meglepő eredményt. Tudtad, hogy a mosolyod megmutathatja, meddig fogsz élni - és hogy egy egyszerű mosolynak mérhető hatása lehet az általános jólétedre?brier | 2012.02.08. 10:28:51én csak 13at találtam el mert a fele után jöttem rá hogy a play-el el lehet inditani XD

Lassan már nem is kell jogsi autót vezetni... ;)
Kuly | 2012.02.10. 23:27:55Ezt a pozitúrát süvegnek nevezik. Ha valakinek ilyen szekere van, így kell tartani a kezét? Amiről K.I.T.T tudja, hogy el van erisztve a kromány? Aztán ettől aktivizélődik a robopájlot? Ezesetben nem kell, mert tényleg fárasztó süvegben vezetni.

Ioana Spangenberg, román
földönkívülimodellbrier | 2012.02.08. 10:39:17http://martontimea.lapunk.hu/tarhely/martontimea/kepek/valodi_darazs_nagy.jpg
neki valahogy jobban áll XD

OK Go - Needing/Getting
Több mint 1000 hangszert raktak le Los Angeles mellett a sivatagba. A klip négy hónap alatt készült. :)rectifier | 2012.02.10. 14:30:13Szerinted komolyan ilyen hangot adnak ki kerítéshez kötött elektromos gitárok, ha rávernek egy bottal, mint 2:28-tól? :D
Látványos Chevy reklám, de nehogy már beszopd, hogy tényleg épp az szól szinkronban a videóval, amit a kocsin lévő mikrofonok felvettek!

A világ legkisebb embere
brier | 2012.02.09. 09:46:01a világ legkisebb embere még a pocómban van ^,^
legalábbis az én szemszögemből nézve :)

A srác szerint a fahéj kihívás kislányoknak való, majd ő megmutatja mennyire férfias a chili kihívással...
A Naga Jolokia paprika 850 ezer Scoville-egységgel a világ egyik legcsípősebb paprikája.bungle | 2015.10.16. 13:39:09MonoNeon + Publio Delgado (guitar) - "GloZell HOT PEPPER CHALLENGE" - Harmonizator
www.youtube.com/watch?v=sMIRS2tr3yU

Egy merőkanál fahéj ugyan mit árthat... ;)
Lee77 | 2012.02.06. 22:36:18Azért az nagyon fontos, hogy miután egy merőkanál fahéjat betolt, tisztított hideg vízzel öblítse ki a száját, és ne a csapot használja...

Mr. Ghetto - Lion King Bounce
7sleeper | 2012.02.06. 08:29:27késő ;-)

Néha elfelejtünk mosolyogni és örülni annak amink van, amíg egyszer csak túl késő nem lesz
MDylan | 2012.02.06. 12:26:32Nagyon megható!
Hálát adok Istennek, hogy olyan szüleim vannak, akik sokat neveltek, és most így felnőtt fejjel, házasan is nagyon jó kapcsolatom lehet velük. Bár nem volt mindig könnyű elviselni a szülői szigort, kb 20 éves koromban rájöttem, hogy nagyon igazuk volt és ha akkor nem neveltek volna bizonyos értékrendek szerint, ma sokkal rosszabb lenne az életem.










Talán Slash mondta: Mindegy mit írnak rólad, ha te vagy a címlapon.