
A világ leghosszabb csókja versenyt két férfi nyerte Thaiföldön. Több mint 2 napig (50 óra 25 percig) forrt össze az ajkuk, új világrekordot felállítva ezzel.
Hát nem romantikus? ;)brier | 2012.02.21. 11:20:40már az is unalmas hogy ennyi b*zi meg l*zbi van a világon -.-
Nemrég szerepelt a Walk off the Earth - Somebody That I Used to Know (Gotye feldolgozás), máris itt a paródiája. :)
Tooni | 2013.05.14. 22:46:03Irigy Hónaljmirigy?
A fényképen Sophie látható életének első napján, étkezés közben. A képet a Facebook egy névtelen alkalmazottja távolította el az oldalról "obszcén vagy pornográf, gyerekekre ártalmas" besorolása miatt. A kép mögött további, azonos témájuk miatt letiltott képek gyűjtőhelye.
Vitaindító: Te raknál-e ki ilyen képet? Szerinted obszcén, pornográf? Kell-e őket törölni?sahinel | 2012.02.17. 02:34:46ordenáré emberek mindíg is lesznek, de azért a többség tudja rendesen a normákat. Én sem azt mondom hogy kidobja mindkét mellét és mindenkinek mutogatja, de csak azért ne lehessen már megszólni valakit, vagy megbüntetni mert ésszel, de nem korlátoltan él.
Persze hogy vannak marhák akik a 13 évest is szoptatják, meg parasztok de ha az a kérdés ezek csinálhatják a fesztivált vagy ne akkor azt mondom ne persze. Láttam én is olyat hogy cigányasszon vágta a mellét, és ott parádézott a buszon undorító módon de nem ezekből kellene kiindulni.
Van aki késsel öl de nem mindenki aki kést használ gyilkos.
Persze vannak naturisták, akik meg azért harcolnak tehát ott meg megint nem idióta csak más az ideológiája. Megértem de azok nekem sem igazán tetszenek. De facebookon akkor azokat büntessék akik nem képpesek rendesen beállítani a jogosultságokat. A hülyék miatt büntetjük a normális embereket?
Ha családtag köpi be akkor meg ..... Egyébként jó lenne látni ki reportol és akkor talán lehetne valós képet látni hogy is megy ez. Mert ha én nézném akkor egy progi mint az arcfelismerő program végignézné a tartalmat néha és jelezne ha gyanús.

Úgy látszik még mindig ez a kedvenc játszótere pár orosz fiatalnak (amíg le nem esik valamelyik). ;)
eMTé | 2012.02.15. 21:12:34Ha leesik, az ó baja. Ha meg nem, mindig akad neki csaj :D. Amit csinálnak azt rossz nézni de azért respect.

A mai nap jelszava? Megtalálja zsák a foltját!
"Le van írva a könyvembe, hogy azt aki ezt be meri tiltani ezt a könyvet, a legnagyobb folyó ki fog ömleni. És rá egy évre Mississippi kiáradt a legnagyobb folyó Amerikába, és több tízmillió ember vesztette el a házát"
Az olyan apróságokon, hogy csak 50.000 háztartást érintett a dolog, nem kell megakadni.
Bónuszvideóként a hírhátteres Molnár Árpival készült koprodukció, valamint bemutatkozik a hasonló cipőben járó "Avatara" egyenest a köztévéről.
Kellemes lefáradást! :DNas | 2012.02.20. 10:43:40Nem aggódni, hanem tenni kell érte... :)
Épp az a baj, hogy mindenki annyi minden miatt aggódik lelkesen, de ha a tettek mezejére kell lépni, akkor elpárolog a buzgóság, csak legyint egyet, hogy "úgysem rajtam múlik", és éli tovább ugyanúgy az életét...persze aggódva, de ez a dolgokon mit sem változtat.

Ha ettől a toborzóvideótól nem jön meg a kedvetek, hogy belépjetek a gaboni hadseregbe, akkor semmitől... ;)
Minusz | 2012.02.16. 17:34:33Akkor ez most egy operetthadsereg? :D XD

Egy külföldi riport az itthoni fűtőeszközeinkről.
eospower | 2012.02.14. 23:59:55Felőlem tüzelhetnek vele, a pénz nem érték, és minimális az előállítási költsége. Főleg a papír pénznek. A pénz 70, 75%-a elektronikus formában létezik. Egy jel csupán. Ha valós értéket, mondjuk finom gyümölcsöket égetnének na az már elég durva dolog lenne. De amit a videóba égetnek pénzmennyiség, ennek előállítását egy magyar minimálbéres ki tudná fizetni :> Persze ezt ködösítik, és nem teszik nyíltá, hisz milyen dolog lenne már, ha az emberekben realizálódna a tény, hogy a Pénznek nincs értéke ^^ és milyen kényelmes már, ha csak jelként létezik :D:D Mekkora hatalomat biztosít így Valakiknek, hisz elektronikus jelnél fogod átírod a 1000dolláros számlát 9999999999dollárra és kész van is annyi pénzed. Ez így működik persze nem a közférában és nem is az elitben, ezzel a suvenír joggal csak az a pár 100 ember rendelkezik.
túl egyszerű? lehet de ki a fene gondolná, és bizonyítaná, hogy így van? Senki! :> Hát erről van szó.
A Westboro Baptist Church egy amerikai, kb. félszáz tagot számláló független egyházközösség. Többek között azzal hívják fel magukra a figyelmet, hogy elesett katonák temetésén tüntetnek "Áldassék Isten a halott katonákért" címszó alatt. A videón az látható, mi történik akkor, ha néhány veterán úgy gondolja ezt azért mégsem kellene...Porcelanbaba | 2012.02.15. 06:56:56@közlegény: azt hiszem nem reagálok már a te kommentedre, az előttem lévők nagyon szépen leírták azt, amit gondolok én is róla.
Illetve @nagydee: egyetértek.
Nekem van kint rokonom Afganisztánban (szándékosan nem írok pontos rokoni szálat) aki talán többet is mesélt és mutatott, mint kellett volna. De én azóta már más szemszögből (is) nézek az afganisztáni helyzetre.

A férfiaknak találták fel a vibrátort, nem a nőknek
norbertvincze | 2015.12.21. 21:18:27http://viralwomen.com/post/a_stimulating_history_of_vibrators_victorian_doctors_took_control_of_womens_orgasms

47 muszlim ül a vádlottak padján, amiért 13-14 év körüli angol kislányokat raboltak el és erőszakoltak meg, majd megosztották őket egymás közt. Bedrogozták őket, hogy ne legyen velük gond, majd miután megunták őket, kinyomták a szemüket és megölték a kislányokat.
Nem merik más helyeken megjelentetni a hírt, csak ennél a jobboldali pártnál látni, mert szerintem félnek mi lesz, ha ezt sokan megtudják. Rendőrök vigyázzák az amúgy is szinte titokban folyó tárgyalást, mert már így is sokan meg akarják ölni a vádlottakat.
Ha valaki más helyen rátalál a cikkre, akkor jelezze!sahinel | 2012.02.14. 14:46:28ja nem a legjobb forrás, és nem is igazán a kedvenceim, de máshol nem találtam forrást, és mikor megtudtam mi folyik a bíróságon, utánna akartam olvasni. Ez volt az egyetlen hely szinte ahol megemlítik az esetet.
A fura az volt hogy nem innen értesültem, hanem a rendőröktől a bíróságot védőktől. Ezért gondoltam utánnanézek a dolognak kíváncsiságból. Engem azért dühít, mert minek eltitkolni? ezzel többet fognak ártani mert mindenki azt hiszi hogy őket jobban védi a törvény, egyre többen fognak közeledni a szélsőséges gondolatokhoz. Pont hogy ezzel tesznek a legtöbb kárt. Ha csak szétnéztek a liverpooli hírekben akkor a legtöbb fiatalok álltal elkövetett gyilkosságban pakikat, arabokat lőttek le. Tiltod, tehát valami nagyobb gáz van a háttérben, stb és egyre jobban elhiszik hogy a szélsőséges pártok állandóan igazat mondanak. Veszélyes játék ez szerintem.









