
A Belső Föld
Jobb ha tudjátok, hogy a Föld egy 1300 km vastag földkéregből áll, aminek a BELSŐ OLDALÁN már évmilliók óta van egy 4. valamint 5. dimenziós, a mi fogalmaink szerint halhatatlan, paradicsomi létállapotban élő birodalom, melyet a régi misztériumok Aghartának neveztek, a Siddhák lakóhelyének, az angyalok birodalmának. Agharta fővárosa a leírások szerint Shamballa, melyről sok szentírásban olvashatunk.
Na. Már nem haltok meg hülyén.bungle | 2016.01.12. 12:15:47www.facebook.com/hashtag/hobbifizikus?source=feed_text&story_id=931309343589416
Megesszük a világot (We Feed the World)
Svájcban a kenyérgabona 4/5-e Indiából származik, abból az országból, ahol százezrek éheznek; a francia halkereskedők azt mondják, az ipari módszerrel fogott tenger gyümölcse nem evésre való, hanem eladásra; Romániában 50 centes órabérért dolgoznak az asszonyok a hagymaföldeken, amelyet távoli országokba szállítanak tovább; Spanyolország legnagyobb üvegházas agrárvidéke nagyobb mint Luxemburg és Hollandia együtt - a világban mégis 5 percenként hal éhen egy gyermek. A világ élelmiszertermelése és az élelmiszer elosztása katasztrofális szintre jutott. A 3000 kilométerről importált paradicsom olcsóbb mint a hazai; az ásványvíz ugyanolyan kereskedelmi értéket képvisel mint bármely más termék; a legtöbb élelmiszert szójával dúsítják. Hová vezet ez a folyamat? Az emberiség élelmiszerellátása nem több mint néhány tucat multinacionális cég versengésének színtere?
Egy elgondolkodtató, talán egyedülálló kezdeményezés, ami egy - sajnos - kevésbé egyedi problémára hívja fel a figyelmet.
Tooni | 2012.05.24. 21:55:33Most láttam hűtőmágnesen:
http://2.bp.blogspot.com/_Ab6JCif4nmk/TMu7Cd7CwKI/AAAAAAAAARU/vt5AxgEq3fY/s1600/Childsoldiers3.jpg
itt
http://jamborferencz.blogspot.com/2010/10/kortars-hutomagnesek.html
Robotgepárd - megdöntötték a lábon járó robotok sebességrekordját. Az USA Védelmi Minisztériumának különleges kutatási projektjeiért felelős DARPA által támogatott Boston Dynamics (már volt tőlük itt pár videó) gépállatának rekordja 28,9 km/h. Ez ugyan még messze elmarad a százméteres síkfutás pillanatnyi bajnokaitól, a kutatók szerint a mostani eredmény csak a kezdet, és pillanatnyilag nem látják elméleti akadályát annak, hogy a robot egyszer még hús-vér rokonainak sebességét, a 110 km/h-t is elérje.AVIREX | 2014.09.18. 07:50:46Vagyis gepárd :D

Tudom, hogy a lakótársaim lopják a kajámat, de még nem sikerült bizonyítanom...
Oci | 2012.03.06. 19:58:08Az milyen lenne, hogy amikor bejön akkor hirtelen lecsapódna az ablak. Lenne ott pánik rendesen! :)
A világ Nikola Tesla halála óta semmit sem haladt előre, mert a világot ugyan azok az önző, kapzsi, korlátolt emberek vezetik félre. Tudta ezt Tesla is a maga korában és ezért nem osztotta meg velük legfontosabb találmányait.norbertvincze | 2014.07.07. 03:19:35ez sem rossz:
http://rt.com/news/170704-tesla-tower-lightning-russia/

Az új őrület neve: Trike Drifting!
Cableguy | 2012.03.05. 17:34:06a videón majdnemhogy polírozott aszfaltot látni, magyar utakon ezt nem csinálják meg.

A kínaiak zsákban lopják a meleget
Egészen extrém fűtési módszert találtak fel Kínában: az olaj-és földgázmezők munkásai a környékbeliekkel együtt saját otthonaikat is a frissen kitermelt gázzal fűtik. A gázt pedig - illegálisan - hatalmas, 6-7 méter széles nejlonzsákokban szállítják, kézben vagy kerékpáron, és rutinos mozdulatokkal, pár perc alatt feltöltik a gázkutaknál. A bánya üzemeltetői azzal védekeznek, hogy ők többször is jelezték már a munkásoknak, hogy milyen veszéllyel jár az illegális gázcsapolás, de egyelőre képtelenek megállítani a folyamatot. Az illegális felhasználók ugyanakkor azt állítják, szerintük nagyon kényelmes és biztonságos ez a megoldás: egy zsáknyi gáz 5-6 napig is kitart. Állítólag egy idős ember már a levegőbe repült, amikor egy gázzal teli tasak felemelkedett vele.
A Kína keleti részén fekvő Santung tartományban élő és dolgozó munkások a hatalmas nejlonzacskók szállításával természetesen az életüket kockáztatják: gyakorlatilag egy komoly robbanóerejű bombát szállítanak, amelyet akár egy szikra is könnyen felrobbanthat. Amennyiben eddig nem történt semmilyen baleset a kínai munkások között ebből a "földgázcipelésből" fakadóan, akkor az pusztán a csodának köszönhető.brier | 2012.03.05. 14:41:34nem jól csinálnak valamit? :O
:)
Ellen DeGeneres, a nevével fémjelzett talk show házigazdája arra kérte nézőit, hogy töltsenek fel olyan videókat, ahol mások háta mögé lopakodva táncolnak úgy, hogy az illető nem veszi ezt észre. Fent látható a 2. összeállítás a legjobb videókból, az első meg itt.Lewy | 2012.03.02. 23:15:06Az se rossz amikor álcázva meg kell ijeszteni az "áldozatot" és úgy táncolni :DDD
http://www.youtube.com/watch?v=OuTft7On5dk&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=5Kzy-hk7eOk&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=ejU_FsgqzXk&feature=relmfu

Star Wars rajongó macs ;)
7sleeper | 2012.03.02. 13:09:36csak annyit kellett volna mondanod, hogy: genetika ;-)









