
A nagy duett :)
gyocska | 2013.11.30. 10:33:13Szóval a vonyításon kívül van még egy dolog: Odajön a bácsi, elkezd simogatni és akkor úgy kell csinálni mint aki élvezi. :)
Most hová viszed a csajunkat? ;)

Illedelmes, jólnevelt kutyuli. :)
Szancso | 2013.11.18. 15:55:43Ne erőlködj Bodri! A nagymama jól le van betonozva. ;D

Telihold van. :)
Szancso | 2013.11.18. 16:03:37De mit mond a róka? :)

Cuki szőnyegtisztító. ;)
Tooni | 2013.11.17. 23:12:34Csak ránőtt két láb :)

Vidéki kutyakozmetika. ;)
Szancso | 2013.11.05. 18:12:26Hiába nyalsz, a botomat akkor sem adom! :D

Franc se fog kutyagolni! :)
dettybee | 2013.11.05. 16:24:15Lépcsőfetisizmus?

Szerencsés eb... a tojások már nem mondhatják el ugyanezt magukról.
MADve | 2013.10.26. 12:06:22szerintem meg a gazdi tanulja meg használni a gombot a póráz nyelén (vagy hogy hívják azt a plasztik szart), illetve nevelje meg a kutyáját, ha még szeretné sétáltatni...

Cukrot vagy csínyt!
cila | 2013.10.24. 14:08:14Halló fiúk, halló vének! itt vannak a kutya lények.
Csak, azt nem értem: hol a lényeg?

Az új divat: kutya mellé nevető babát tartani! ;)
Botos Vendel | 2013.10.22. 18:56:12jó idijota????????? ez borzasztó jó!!!!44444









