
A II. Nemzetközi Attila sír-kereső verseny győztese
(Mekkora harcsát csalogathatnak ilyen kuttyogatóval? ;))
A játék végetért, köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok!
A nyertes Adresz usernevű megfejtőnk, akit értesítettünk is e-mailben.
Jó szórakozást kívánunk és reményeink szerint máskor is lesz ilyen játékunk!
----------------------------------------------------
Újra Hyperspace játék!
Szeretnél egy páros jegyet a hétvégi Hyperspace-re?
Küldd el a jatek@ha.hu címre a nevedet, izé user nevedet és a plakátról letakart dj nevét, hogy nyerj egy páros belépőt a bulira!
Ne felejtsd el lájkolni is az izé Facebook oldalát, mert csak akkor nyerhetsz, ha ott is a barátunk vagy!
Izé Facebook oldala
(A megfejtéshez segítséget a képre kattintva kaphatsz...)
A játék csütörtök (április 12.) 9.00-ig tart!Adresz | 2012.04.12. 17:21:30Kedves Mindenki! :) Köszönöm.
A szőrme-farmról megmentett róka, Vixey a képen éppen egy ágyban van az ellenséggel. Ám nem mindig ilyen virgonc. Van mikor kicsit csehül van szegény.
Még nem láttam ilyen béna ugrást :D
a10625026 | 2012.03.20. 23:57:08Lehet, hogy az izuletei nem birtak volna a terhelest?

Ilyen vidra polírozó állást nem tud valaki? :D
brier | 2012.03.10. 11:30:39ha tölem megkérdeznék én is ilyen fejet vágnék :))))))))))))

Ilyen bútorok között mindenki gyereknek érezheti magát. :)
brier | 2012.02.21. 10:55:22nagyon ötletesek de szerintem nem gyerekeknek való némelyik... 100% hogy némelyikre tuti fel fognak mászni...jó, oké, rendben van a rendes szekrények is ugyailyen "veszélyt" jelentenek némelyik bátor kalandvágyó pöttömnek, de ezek még annál is "kívánatosabbak" lehetnek :)
jol meg mondtam a magamét, mi? :)
A fényképen Sophie látható életének első napján, étkezés közben. A képet a Facebook egy névtelen alkalmazottja távolította el az oldalról "obszcén vagy pornográf, gyerekekre ártalmas" besorolása miatt. A kép mögött további, azonos témájuk miatt letiltott képek gyűjtőhelye.
Vitaindító: Te raknál-e ki ilyen képet? Szerinted obszcén, pornográf? Kell-e őket törölni?sahinel | 2012.02.17. 02:34:46ordenáré emberek mindíg is lesznek, de azért a többség tudja rendesen a normákat. Én sem azt mondom hogy kidobja mindkét mellét és mindenkinek mutogatja, de csak azért ne lehessen már megszólni valakit, vagy megbüntetni mert ésszel, de nem korlátoltan él.
Persze hogy vannak marhák akik a 13 évest is szoptatják, meg parasztok de ha az a kérdés ezek csinálhatják a fesztivált vagy ne akkor azt mondom ne persze. Láttam én is olyat hogy cigányasszon vágta a mellét, és ott parádézott a buszon undorító módon de nem ezekből kellene kiindulni.
Van aki késsel öl de nem mindenki aki kést használ gyilkos.
Persze vannak naturisták, akik meg azért harcolnak tehát ott meg megint nem idióta csak más az ideológiája. Megértem de azok nekem sem igazán tetszenek. De facebookon akkor azokat büntessék akik nem képpesek rendesen beállítani a jogosultságokat. A hülyék miatt büntetjük a normális embereket?
Ha családtag köpi be akkor meg ..... Egyébként jó lenne látni ki reportol és akkor talán lehetne valós képet látni hogy is megy ez. Mert ha én nézném akkor egy progi mint az arcfelismerő program végignézné a tartalmat néha és jelezne ha gyanús.

Veletek is sűrűn előfordul ilyen vendégségben? :D
bungle | 2012.02.24. 14:17:26Gabxux küldte:
URL: http://youtu.be/W6_KU-y3u1E
Szöveg: "Belvárosi Vezetéstechnikai Training"

Nem, itt most nem a sztármegacsillaghiperművészúrról van szó, nem is a skót kávézóról, hanem az efféle mániák egy folytatásáról.
Főszerepben Tim Tebow amerikai foci játékos és az ő fohásza.
(Olyan nincs véletlenül, hogy valaki megcsinálja a "Grand Slam"-et, és ugyanazon a különleges helyen végigpózolja és fényképezi az összes ilyen témát?)miku87 | 2012.02.01. 09:31:59TEBOW TIME Song képekkel :)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Wc8bp4jsgKI#!

Vajon mit szednek ezek a japánok, hogy ilyeneket néznek?
Laretta | 2012.02.09. 16:21:11Annoying Orange :D










http://www.youtube.com/watch?v=9-nXT8lSnPQ