
A szomszédai se szórakoztak szerintem még ilyen jól...
Ditpet | 2016.01.21. 13:52:14Instant karma.
Mai cukizé: Rosie, a cica és husky barátai, akik megmentették pár éve :)
Videó ill. videó csatornájuk
Azért ilyen falfestéseket el tudnék viselni Budapest ronda épületein is
Nusihusi | 2016.01.21. 00:05:11Ezek nagyon klasszak:)

Il Ferro sztori folytatódik, csak kicsit másképp ;)
rermo | 2016.01.19. 17:41:56Ok ... ezt is értem , de akkor ha ez akkora ötlet hogy na ... miért nem működött Magyarországon ??? Meg volt a reklám , gondolom irodájuk is volt erről beszélt az egész ország .... és mégis nagy bukás lett . Valaki vagy valakik idő előtt vették ki a pénzt vagy eleve nem életképes az ötlet ???

Hiába nyomja egy majom az exponáló gombot, nem illeti meg a szerzői jog
Ez elég sok Kovács Pistike Photography kategóriájú „profi fotóst” fog elszomorítani! ;)
Tele lehetnek bolhával, hogy ilyen nagyokat ugranak ;)
T1B3R1U5 | 2015.12.31. 20:33:31Nagyon aranyos és igazán igényes film - imádom a kutyákat!
Az Erzsébet híd közepén robbant le a furgonja, ezzel kilométeres dugót okozott, és akadályozta a tömegközlekedést is. Polcszerelés közben átfúrt egy fővezetéket, a zárlattal egy egész utcát borított sötétbe. Januártól ilyenekért is fogházba kerülhet.komcsi | 2015.12.28. 15:45:23Stadionépítés után a börtönépítés lesz az új biznisz?
Úgyis olyan gazdag az ország, mit nekünk majd eltartani a sok börtönbe zárt ember eltartását!

A világ 10 legszebb korcsolyapályája
Pálmafák alatt korizni? Ilyen is van!
Így nem szabad fel- ill. lepakolni!
cila | 2015.12.24. 11:13:34Filmezi és röhögi...
Ilyesmiknek nem szabadna megtörténnie.
Kis gyárban dolgozom. Nálunk a jelszó ez: "Nem hajt a tatár. Megállunk. Gondolkozunk. S csak azután csekeszünk."

Bejgliért iPhone 6?
Van akinek ilyen jól indul a karácsony, hogy az Amazontól drón hozza az iPhone-t. :)Sztumi | 2015.12.17. 16:47:36Olyan gyermeteg ez az álrelál reklám.









