Oscar, a macska előre jelzi a betegek halálát. Ha letelepszik valamelyik haldokló mellé, annak kevesebb mint 4 órája van hátra, így jobb, ha hívják a családtagokat...nagyonhulyevagyok | 2010.01.15. 22:57:25Oscar, a gyilkos macska
A legújabb Pixar rövidfilm. Beteg! XD
atisthc | 2007.07.27. 08:42:53Itt még meg lehet nézni: http://www.flm.fr/index.php/?2007/07/18/2144-pixar-lifted

Állítólag létezik egy rákellenes szer, amely mellékhatások nélkül csökkenti szinte az összes daganat méretét, ráadásul olcsón és könnyen előállítható. Ez a DCA (diklór-acetát).
A gyógyszergyárak viszont nem akarnak milliókat költeni a klinikai kísérletekre - mivel a szer nem szabadalmazható és így nem profitálhatnak belőle. Többi a videóban...+ pár magyar cikk, amit találtam a témában:
Rákellenes csodaszer - vagy mégse?
Új remény a daganatok kezelésében
Rákbetegek engedélyezés nélküli gyógyszert próbálnak kiwnw | 2007.11.05. 10:23:59osztom yorgash!a pénz a kulcs itt ezt mindenki tudja, úgytudom a legnagyobb biznisz a gyógyszeriparba van .. sztem rég megvan már a gyógyszer erre is, az aids-re is stb .. legyen mindenki egészséges? legyen a Föld túlnépes? a f@szt, legyen sok pénze azoknak akik benne vannak, aki meg beteg az meg fizessen a semmiért aztan haljon + ,siralmas :/

Húúúú, több mint 20 kilós megagigaóriás mexikói varázsgomba. 8D
Asszem ettől egy kisebb hadsereg is rendesen betépne. ;)nyehőce | 2007.07.13. 00:11:17Szerinted ott örökké él? Meg kell enni jól... :D

Japán biztosítóreklám... elég beteg. :)
Viw. | 2007.07.07. 18:16:25Uh, ez durva :D.

Terhelt Terkel című filmremek egyik betétdala: Kabbeköcsög
Stuman | 2007.05.19. 18:40:52Köszike Disy.

Beteljesült szerelem
kupak | 2007.04.26. 15:37:14pfúj

Egy rakás oppá, ajjaj, huh - amúgy betojtok rajta :)
metaljesus | 2007.04.13. 15:12:00amúgy tök jó lenne, de nálam nagyon darabos ahhoz hogy rendesen élvezni lehessen

Ez egy beta állapotú atomerőmű szimulátor!
karmigran | 2007.07.16. 16:42:16mindig is akartam egy fasza erőmű-szimulátort :D

Acid cubes - gondolom inkább betépve vizuál :)
tian | 2007.02.26. 13:58:36nem az anyaggal volt gond!!:))), hanem az oldal nem töltődik be:)









