
Így készül a metamfetamin a Sinaloa drogkartellnél

A jetski már nem menő ;)

Ő is a lyukra játszik ;)
gyocska | 2015.07.06. 08:24:20Jaj, most akkor akasszam vagy ja jó high five, akkor nem kell pattintani, nem értem HEEEEEYYY!!!

A férfiaknak állandóan csak a lyuk jár az eszükben ;)
bungle | 2015.07.03. 20:44:35Hold my beer... ;)

Ha Tesla fotós lett volna... ;)
Marc Simon Frei fényképeipumpa | 2015.06.22. 18:53:56...nem talált volna fel semmit.

Kígyóvadászat nyúllal ;)
Korábban: nyúlvadászat kígyókkal
Már 9 millió forint összejött 1 nap alatt az ellenplakátkampányra
A Magyar Kétfarkú Kutya Párt és az Vastagbőr közös akciója egy elég sikeres „startup”-nak tűnik.
Mit is etetnek meg velünk? Milliárdos technológiák, ételreklámok, és manipuláció ahhoz, hogy végül a természetes, olcsó alapanyagokból drága műételeket csináljanak és etessenek meg velünk, aminek sokszor köze sincs a csomagolásokon olvasható névnek.
Korábbi post a témában: Így csinál belőlünk drogost az élelmiszeripar
A drón
Ha tudnám, hogy nem poénból rakta össze egy srác az előzetest, simán elhinném, hogy leforgatták a filmet... :DDitpet | 2015.06.08. 11:03:18Mit kell ezektől félni. Ha falun lennénk, fognék egy ásót, oszt paff a bűvös sárkány. :D

Egy város, ahol mindenki dolgozik, nincs rendőrség és a fizetés 1200 Euró
Jól hangzik, ugye? És ez?
Ez egy demokratikus, antikapitalista település, ahol a polgármester aktívan bátorít a bolti lopásra. Tavaly augusztusban megszervezett és kivitelezett jó néhány portyát a környékbeli szupermarketeken, közvetlenül a legszegényebbek javára. Alapvető élelmiszereket, mint olajat, rizst és babot pakolt bevásárlókocsikba és egyszerűen kitolta őket a boltból, egyenesen a helyi élelmiszer-bankba, hogy megsegítse vele a szegényeket, miközben a tehetetlen pénztárosok csak néztek, s néhányuk sírva is fakadt. Az esemény után Gordillo, aki 1979 óta demokratikusan megválasztott polgármester, egy interjúban elmondta, hogy ez nem lopás volt, hanem egy erőszakmentes engedetlenségi akció.
Érdemes a kommentekbe is beleolvasni, mennyire dicsőítik az „erőszakmentes engedetlenségi akció” elkövetőjét...komcsi | 2015.06.04. 12:49:32Letolta kicsit délebbre.
Afrikába.










http://www.businessinsider.com/heres-what-1-billion-worth-of-cocaine-looks-like-2015-8