
Czeizel Endre: Meglátszik rajtunk, hogy sosem éltünk igazi demokráciában
(bár választási rendezvény, arról esik a legkevesebb szó)
Tóth László üzemmérnök azt állítja, hogy olyasmire jött rá, ami forradalmasíthatja az űrkutatást és a jövő űrjárműveit. Erről nemrég előadást is tartott a Budapesten megrendezett Ufó- és Energetikai Kongresszusonbungle | 2014.03.29. 17:07:04Szívesen. :)

Apáca-show :)
Nas | 2014.05.08. 13:57:42Nem gyors guglizás alapján javítottalak ki, hanem mert tisztában vagyok azzal a ténnyel, hogy a ferences rendet férfiak alkotják. A ferencesek női megfelelői a klarisszák. Ez a nevük, nem az, hogy "női ferencesek"...

Apáca-show kezdetek: Happy

Építsen passzívházat egyetlen csavarhúzóval
A ház összeállításához mindössze egy akkus csavarbehajtóra van szükség, szinte úgy lehet összerakni, mintha Legóból építenénk meg: a különböző szigetelő elemeket – melyek újrafelhasznált anyagokból készülnek – fa panelek választják el egymástól. Felhúzása rendkívül alacsony költségből kihozható: 200 euró/négyzetméterból (körülbelül 60 ezer forint/négyzterméter), egy 70 négyzetméteres ingatlan felépítése tehát 4,2 millió forintból kijön, ráadásul a fűtésre sem kell sokat költeni, mivel energiafelhasználása a passzívház-sztenderdeknek is megfelel.
Az ingatlanból jelenleg úgy tűnik, egyetlen bemutató darab található Franciaországban.Tooni | 2014.03.24. 18:32:05Hali, a kommentem nem a posztra érkezett, amúgy kösz, érdekes hozzászólás :)

Ray Sipe egyik slágere... nem bünti... kattints nyugodtan! ;)
norbertvincze | 2014.03.20. 15:16:55"Little boy, little boy in New Jersey..." :D
Lesz időd alávágsz vmi dubstep alapot, csak el ne felejtsd. ;)

Set fire to the rain... ;)
7sleeper | 2014.03.13. 19:00:16az igazi effekt az volt, hogy Sasha Grey fészkelődés nélkül egyvégtében végig tudott ülni 30 másodpercet

Fosszilis vs megújuló
Mi döntünk! :)Bernese | 2014.03.11. 09:25:44köszi, ilyesmire gondoltam én is, csak nem fejtettem ki (és csak most láttam a hozzászólásokat). Még annyit hozzáfűznék, az, hogy a tiszta kőolaj tavi alga eredetű, míg ha olaj és gáz is képződik, az az említett tengeri planktonok+algák beérésének eredménye (Megj.: a wikipédiás cikk nem teljesen igaz, sántít itt-ott)

Tudósok mérnökökkel, fizikusokkal, bűvészekkel és photoshop szakértőkkel időt és energiát nem sajnálva éjjel-nappal dolgoztak, míg végre megszülett...
Vissza a jövőbe - antigravitációs gördeszka, vagy egy jól sikerült átverés?odabaxok | 2014.03.06. 13:02:36http://www.funnyordie.com/videos/eb823e7388/funny-or-die-is-sorry-for-lying-about-hoverboards

Biztos csak a hagyma miatt van... bár lehet apuka is hasonlóan érez. ;)
FatSnakeFoot | 2014.03.06. 13:12:34Ha jól értelmezem, akkor az esküvői videót nézik. :)










(Hozok popcornt.)