
Tádááám! :D
VBK | 2014.01.05. 20:33:18http://cheezburger.com/5886646784" target="_blank">http://cheezburger.com/5886646784
Nyuszi és Őz
Vácz Péter animációs kisfilmjenorbertvincze | 2014.12.19. 13:57:57idáig 120 díjat söpört be. A film másfél évig készült, stop motion technikával, 16 ezer képkockából, melyek többnyire kézzel készített rajzokból állnak.
nekem tetszett

Nufi, a nyuszi, örök optimista és viszonzatlanul szerelmes.
Nem teljesen abban a világban él, mint a többiek. Az ő világa színesebb, szinte képregényszerű ;)
„Nyuszika ez a répa nem a tiéd, megy a vasárnapi húslevesbe!”
blackmumus | 2013.12.04. 20:48:59Nem látjátok hogy ki van gyúrva a hörcsög? Jóhogy fél a nyuszi :D

Fogadjunk, hogy rá nem fogadtak! ;)
Szancso | 2013.11.15. 18:20:52Azt hitte agárversenyen van. ;)

Leteszem, hadd szaladgáljon kicsit. :)
Anthraxia | 2013.10.05. 09:16:53Én arra számítottam, hogy kirohan az útra és elcsapják, de ez se egy rossz fordulat :)

Reflexből nyúlt a fegyverért. ;)
7sleeper | 2013.09.23. 10:37:03a "csatlakozás az agyhoz" ;-)

Mai cukizé: nyuszifürdetés :)
Nusihusi | 2013.07.08. 02:00:51Örökbe fogadta:)

Földönkívüli guminő? ;)
palinkaman | 2013.06.12. 09:26:08...és még egy óvszeres doboz is van a kezében? Mikre nem gerjednek ezek a kínaiak. Biztosan úgy érezte a "gazdája", hogy megérett a kapcsolatuk arra, hogy a nyilvánosság előtt is felvállalják egymást.

Húsvét másnapján... Fürdetik a „rabbit” ;)
Nas | 2013.06.10. 08:58:46Ez a halottnak tettetés... A természetben ha akaratán kívül a hátára fordul egy nyúl, ott már valami oltári nagy gáz van. Karakánabb egyedek foggal-körömmel védekeznek is az ellen, hogy a hátukra fordítsák őket (nem véletlenül...). Az én nyuszim is ilyen, a vizet meg szintén nagyon utálja, az kb. az egyetlen eszköz, amivel fegyelmezni lehet (nem véletlenül...). Biztos, hogy nem szereti egyik nyúl sem a fürdetést, max. eltűri.









