
Kindertojáscsempészeket fogtak az USA-ban.
Órákig várakoztattak és 15 ezer dolláros büntetéssel fenyegettek egy amerikai házaspárt, amiért kindertojásokat próbáltak becsempészni az Egyesült Államokba.Nope | 2012.07.22. 16:18:33Azokban egymás tojásait rejtegetik ... de a lényegre rátapintottál, ezért engedték nekik átvinni a határon a tojásokat, nehogy homofóbiát kiáltsanak az érintettek ...
Magyar bosszúállók :))
anon | 2012.06.11. 21:19:48Amúgy az a szemüveges csávó jobban hasonlít Tony Starkra mint Nick Fury-ra :D de baromi jó :D

Az emberi hülyeség még mindig határtalan :)
brier | 2012.04.13. 09:16:04a csávo sokkal jobban élvezett ezen mint ebbe XD

Siófokra indult Hummerral, persze a jégen... Majd legközelebb, pubi.
brier | 2012.02.13. 15:48:17"Ellentmondásos a történet, de állítólag már az első Hummer is menteni indult ..."
most akkor mi van???
http://www.autonavigator.hu/blog/nem_eleg_eros_a_balaton_jege_-_ket_suv_is_beszakadt-6997

Kell egy puszi? Nesze! :D
Zellergumó | 2012.01.28. 14:05:24Na melyik a láma?

Ezek soha nem tanulják meg? Nem hosszába, keresztbe!
Bandika | 2012.01.25. 20:15:04Azért a szerelvény felénél felemelhette volna a fejét, hogy lássa hol a vége :)

Egy tuti Darwin-díjas idénre...
piton78 | 2011.12.26. 00:25:43Térdre g***k! Disco shit!

Egy érdekesnek induló verseny...
Ssch | 2011.11.29. 20:51:48a kamerás autó miért nem ment utánuk?
mármint közelebb.
:D

Betáraztatok már az esti partikra a vodkás tamponokból? ;)
Korábbi post: Vodka eyeballing7sleeper | 2013.02.09. 18:57:01de elős(z)ör még :. volt aztán még mindig :o, ugye?
;-DD

Nem tudom kik azok az "aranypartosok", de valószínűleg csak 80 alatti IQ-val rendelkezőket vesznek fel oda...
thisisreal | 2011.09.18. 14:53:00Mondom én... :D
http://hogyvolt.blog.hu/2011/09/18/jersey_shore_ahonnan_az_aranypartot_nyultak









