
Ők még nem látták az új tűzoltó egyenruhákat...
Bogi22 | 2012.03.22. 21:15:07Jó rendben már késő :D
„Gyere fiam, nézzük meg ezeket a fura kis állatokat!”
Élien | 2012.03.22. 12:27:15Az a vonyító nőszemély méltán képviselte az emberi fajt... :)

„Az előző parkolóban gumi nélkül kértem.”

Ikarosz ük-ük-ükunokája ;)
balta | 2012.03.29. 09:43:42Ez fenyegetés?

Örökké tartó ingyen áram - hát nem fantasztikus? ;)
bungle | 2012.03.22. 11:36:01Tooni volt olyan bátor, hogy feltöltötte nektek... :D

Fapapucsos nevető Buddha a Just Forever Laughs előadásában.. :-D
balta | 2012.03.22. 11:50:56Így kell élni!

Legalább nem kell messzire cipelni a tűzifát a kandallóig ;)
balta | 2012.03.22. 11:53:25Mert megérdemlem.

Még nem láttam ilyen béna ugrást :D
a10625026 | 2012.03.20. 23:57:08Lehet, hogy az izuletei nem birtak volna a terhelest?

Fekete Pákó az ország első férfi topless DJ-je. Már nagyon megy neki a szkreccselés.
bungle | 2012.04.19. 13:18:59www.habostorta.hu/hu/habostorta/cikkek/sztarhirek/fekete-pako-gatyaban-tancol

Na ezért nem hóvédő a neve..
csaty | 2012.03.20. 09:53:14Én csak olyan biztosítást kötök minden évben , amelyben benne van a szelvédöcsere +évi 5€-ért............









