
A szemtelenség netovábbja! :D
Drenomor | 2012.04.16. 11:32:41Ezen nem röhögtem, azon sem nevetnék.
Tavitündér ;)
eospower | 2012.04.15. 18:32:43Trend a fake videó, mostmár nemcsak a pesszmisiták szerint 99% ugyanis nemcsak aa reklámok stb fakek hanem az egyéni user videók is, a trend ilyen az emberek 99%-át húzza, mint a csordát a többi.

Looper
A film a közeljövőben játszódik, amikor ugyan már lehetséges az időutazás, de illegális. Joseph Gordon-Levitt egy szokatlan bérgyilkost alakít, a maffia takarítóját. Munkája abból áll, hogy megkapja az áldozatot, szépen becsomagolva, letakart fejjel - 30 évvel a jövőből küldve. Egy nap viszont az áldozat nem más, mint saját jövőbeli énje (Bruce Willis)...bungle | 2012.10.08. 22:27:12http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2012/10/08/bruce_willis_a_sajat_farkaba_harap/

Nem igazán zavarja, hogy közben fentről bombáznak! :D
brier | 2012.04.15. 11:47:15szoknyába van és válltáskát hord :)))
de annak látjátok aminek akarjátok a lényeg hogy laza :)

Gyalogátkelőn áthajtani kocsival nem túl jó ötlet...
Falcon001 | 2012.04.17. 17:34:31Helyesbítem a helyesbített helyesbítés helyesbítésének a helyesbitett helyesbítését:
Biztos csak két ember a végtelen.

„Parkingson” kóros hölgy. Úgy hívják: Szmártika. ;)
lb7 | 2012.04.14. 11:01:35Én nem igazán jöttem rá, hogy most kiállni vagy beállni szeretne... :P

10 évesen lett anya egy kolumbiai lány
brier | 2012.04.13. 13:45:31milyen Bieber XD

A II. Nemzetközi Attila sír-kereső verseny győztese
(Mekkora harcsát csalogathatnak ilyen kuttyogatóval? ;))
Népes család. Lassan alapíthatnak egy országot.
Szancso | 2012.04.11. 20:20:54:D:D:D
Ez nagyon jó!
Nem találok szavakat,nem is keresek. :)))

A játék végetért, köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok!
A nyertes Adresz usernevű megfejtőnk, akit értesítettünk is e-mailben.
Jó szórakozást kívánunk és reményeink szerint máskor is lesz ilyen játékunk!
----------------------------------------------------
Újra Hyperspace játék!
Szeretnél egy páros jegyet a hétvégi Hyperspace-re?
Küldd el a jatek@ha.hu címre a nevedet, izé user nevedet és a plakátról letakart dj nevét, hogy nyerj egy páros belépőt a bulira!
Ne felejtsd el lájkolni is az izé Facebook oldalát, mert csak akkor nyerhetsz, ha ott is a barátunk vagy!
Izé Facebook oldala
(A megfejtéshez segítséget a képre kattintva kaphatsz...)
A játék csütörtök (április 12.) 9.00-ig tart!Adresz | 2012.04.12. 17:21:30Kedves Mindenki! :) Köszönöm.









