
Ilyet még nem láttatok!!! XD

Csendesebbek lesznek a városok és nyugodtabb a környezet az elektromos járművek elterjedésével? NEM!
brier | 2012.04.23. 11:03:45jol el van ...majdnem olyan jol mint a 105-ös buszt soförje :)))

Én akkor is bemegyek :)
(ugye hogy nem utálom én a macskákat ;-) )brier | 2012.04.23. 11:05:14találékony a cicus mi? :)

Happy Birthday David (ha valaki nem tudná miről van szó: David a Prometheus-ban szereplő android)
bungle | 2012.04.23. 00:53:49Köszi, cseréltem. :)

Micsoda nő ez a férfi
A Denver Broncos amerikaifutball-csapat új cheerleadereket keresett, de ami a válogatón történt, arra senki sem készült fel.
Sacha Heppell úgy gondolta, elindul a Denver Broncos NFL csapat pomponlány-válogatásán. Mivel a kiírásban nem tiltották meg a hímneműek jelentkezését, a szervezők engedélyezték az indulását. A coloradói férfi kétszáz csinos lánnyal készült élete megmérettetésére. Sajnos nem sikerült neki, pedig nem is Puzsér Róbert ült a zsűriben.sand77 | 2012.04.19. 14:44:37Szerintem minden teljesen szabályos volt. Egy deka férfi sem volt a versenyzők között.

Mai cukizé: „nem indul a kispolák” hang ;)
bigrgly | 2012.04.18. 14:26:11Black bear cubs, Yogi and Boo Boo, make their happy sound while cuddling with adopted mama after a feeding... Medvék, az én olvasatomban... Aztán lehet, h tévedek:)

Tűz van, Ladám! "Maga javíthatatlan álmodozó, Baló. És nézzen rám, ha velem beszél…"
M.Andreas | 2012.04.18. 16:12:47LOL. Épp ezt a vidit néztem, amikor egyszercsak sistergést hallok az utcáról.
A barom vízművesek megszakítottak valami elzárót és most itt ömlik a víz a parkolóban... :D

Emlékeztek még Juliet -re? Itt a kihívója! :D
adi226 | 2012.04.17. 10:37:09Szerintem a kis srác jobban tolja.

200% Nigga Music Video
brier | 2012.04.17. 07:42:36kb igen :)
igy már nekem is :DDD
akkor is Eddie Murphy a király vigyorban
http://www.infamouskidd.com/wp-content/uploads/2010/10/eddie-murphy.jpg

Csak nem egy korábbi rokonból készültek azok a csizmák? ;)
7sleeper | 2012.04.16. 18:33:59a baloldalinak pegazus van az oldalán
a középsőnek meg Jézus a hátán
;-)










http://www.youtube.com/watch?v=mPQFLGxM6xs