Nem tanulnak egymás halálából a fényevők. Úgy tűnik, az 50 év körüli svájci nő látta az indiai gururól készült filmet, amiben a férfi állítja, 70 éve nem evett semmit, és mégis él.
Az ausztrál
KalánkaKanálka néni - nagyon csip-csup csodás! :DSzancso | 2012.04.27. 19:57:14I was born on a rainy day in November. ;)

Csoda vagy fenyegetés az új HPV oltás?
Nem csak lányoknak, de már fiúknak is ajánlja a HPV oltást az amerikai egészségügyi hatóság. A CDC tavaly októberi döntését arra alapozza, hogy a Gardasil (nálunk Silgard) néven forgalomba kerülő védőoltás elméletileg nem csak a méhnyakrák, de a nemi szervi szemölcsök és a végbélrák megelőzésére is alkalmas.
A Gardasil sokat ígért, mára mégis igen ellentmondásossá vált a megítélése, hiszen sok szülő azt állítja, gyermeke a védőoltástól lett visszafordíthatatlanul beteg. A kiváló televíziós újságírónő, Deanna Dewberry a Wish-TV hírcsatorna számára átfogó riportot készített a témában.
HPV elleni oltás mellékhatásai
norbertvincze | 2015.04.02. 17:40:10http://mic.com/articles/85725/7-biggest-lies-spread-by-the-anti-vaccine-movement-debunked-by-science

Egy nehéz, fárasztó nap végén...
Bogi22 | 2012.04.27. 12:08:41:D Jaj de aranyos :) én is szeretnék így pihenni :D

Utána pár napig biztos nem volt szex... ;)
brier | 2012.04.27. 14:47:01jáááááááááááj ráléptek a pöckükre jáááááááááááájj XD
mondjuk lehet én is megijedtem volna

Emberkísérlet a bizonyíték: a T. rex-ek nem azért haltak ki, mert nem tudtak volna dobolni!
csaty | 2012.04.27. 18:01:23Respect....
Az én sógorom több mint 80 százalékban lebénult ,effektív csak a jobb kezét tudja használni, de engem úgy ver ping-pong ba mint a majom a seggét.........
Országos harmadik a fogyatékos bajnokságon...

Jól nézel ki és
ribanc vagynincs pénzed szép helyekre utazni? Itt a megoldás: Miss Travel!thisisreal | 2012.05.05. 09:21:42- Képzeld, tudok egy szállodát, ahol ingyen van a kaja-pia, és vacsi után ingyen dughatsz!
- Húbazeg! És voltál már ott?
- Én még nem, de a feleségem már kétszer is!

Most mi van? Nem láttatok még békát? :D
Szancso | 2012.04.25. 21:26:14:D:D
Ez marha jó! :D

Valahogy a történelemkönyvekből kimaradt az alumíniumkor. :)
Negyedmillió évesnek találtak tudósok egy alumíniumtömböt, amely egy romániai kőbányából került felszínre még 1973-ban.Zolibaba24 | 2012.04.25. 21:35:57Ez nem egy Dacia alkatrész? Az ufóban a Renault csoport mérnökei ülnek és a fejlettségi szintjükre pedig rácsodálkozik egy helyi őslakos.

A matadoRakéta csapatnak megint nem sikerült megszereznie Bikachut.. :-D
brier | 2012.04.25. 13:49:29soha nem fogom ezt a "sportot" megérteni miért kell "kínozni" a bikát :((( akit meg agyon tapos maradjon is ott...minek hergelik...pfff
mért nem játszanak vele ilyet:
-segítsééééééééééég bikaaaaaaaaaaa
bikaaaaaaaaaaaaaa
bikaaaaaaaaaaaaaaaaaa
.
.
.
bikuci :))))))))))










http://hvg.hu/itthon/20130417_Fenyeves_miatt_halhatott_ehen_egy_egyeves