
Nem mindenkinek való Lamborghini...
A Facebookon a magánszemélyek bejegyzéseit az ismerőseiknek átlagosan 12 százaléka látja, a többiekhez sosem jutnak el. Mivel amúgy sem megy túl jól a Facebook szekere (a Google minden felhasználója után két és félszer annyi bevételhez jut), most azt tervezik, hogy aki fizet, azt biztosítják arról, hogy az üzenet célba ér. Az ötlet működhet, de visszafelé is elsülhet: könnyen lehet, hogy a fizetni nem akaró többség csalódik, felébred Csipkerózsika-álmából és rájön, hogy valójában senki nem kíváncsi rá és hiába naplózza nyilvánosan életét, ugyanaz a három ember figyeli, akikkel egyébként is nap mint nap találkozik otthon vagy a munkahelyén.
Mai tippelős: szerintetek mi az ott a lába között 0:22-nél? :D
Peters | 2012.05.21. 20:46:03RK-165 rotációs kasza

Még hogy a sör nem hízlal... ;)
Nusihusi | 2012.05.15. 21:44:15Remélem, azért a sör nem borult ki:D

iDiot... izé... iDermal - egy amerikai férfi a karjába épített négy mágnessel rögzítette az Apple zenelejátszóját.zeiksz | 2012.05.15. 08:41:13praktikus

Ami a hírműsorokat most leginkább foglalkoztatja...
JamesBond007 | 2012.05.14. 18:26:44tudományosan bizonyított, hogy a hülyeség a fénynél gyorsabban terjed :D

Valószínűleg WC-ülőkére gyakorol..
Nusihusi | 2012.05.12. 22:47:31A marhája:D
A festői környezetben fekvő somogyi kis falucskában visznek mindent, ami csak mozdítható, sőt még azt is, ami nem, az elmúlt években ui. komplett házak tűntek el! A 350 falusiból 160 gyerek. Mit csinál majd a faluban ennyi gyerek, ha felnő? Szerintetek hogyan előzhető meg a társadalmi katasztrófa?7sleeper | 2012.05.15. 14:01:35"már"?
"is"?
:-DD
(a puruttyás be'lharc vitte le mélyebbre a mélynél)

Fracuum - labirintusos gémizé

Mi az? Tucat lába van és négy melle?
Asztaltáncoltatás - jól csinálodZellergumó | 2012.05.11. 21:37:28Ügyesek,de azért én még rádobtam volna az asztalhoz tartozó székeket is...










Volt régen egy másik post is, amikkor a manuális váltóval beugratott a koma a garázsba :)