
Egy kis interaktív videóizé ahol saját és barátaitok arcait berakhatjátok a chippendale fiúk helyére. :)
s.csuli | 2010.04.18. 10:45:50hogyan kell arcot be rakni?mert nem tudom hová kell klikkelni
Kiscsaj Britneyre táncol. Napi büntetés a négyzeten.
süti | 2010.01.28. 20:48:26én is csinálok ilyet csak nem rakom fel a netre :/

Nem lehet elég korán kezdeni.
szabina666 | 2010.01.08. 11:27:24Akár hány éves.Szerintem ügyes.Főleg egymás után megjegyezni s mozdulatokat;)

Éneklő pizza, kibelezett táncosnő - 2009 legfurcsább reklámjai.
Nem mindegyiknél jöttem rá, mit akar reklámozni.kichi | 2010.01.07. 00:32:11Kár, hogy a "japán" reklám, nem japán ebben a postban.
(betűk alapján thai-ra tippelek egyébként)

Pörög a legújabb Techno Nagyi. ;)
Nusihusi | 2010.01.07. 21:19:36Vajon milyen anyagon van a néni;)

A látszat ellenére őt sem a pia ütötte ki... ;)
a márk | 2009.12.29. 23:54:30A terem búráját, vágták a fejemhez... Happy Gang vagy mi a bánat volt

...most az "ooops" az mire rímel?
MiniMe | 2009.12.29. 20:12:20nemet szöke
marmint blond
es milyen baromsagot enekel
inkabb valami black musicra nyomott volna egy riszat :D

Elképesztő rap-step tánc az utcán, géppuska lábú néger srácok előadásában.
AVIREX | 2009.12.28. 18:12:06Az nem denszel tudtommal... / freestyle-t tolt vagy 3 hete a rádióban [: /

Karácsonyi robottánc jól. :)

Némethonban négylábú csillag született. :)
Mikeee | 2009.12.30. 11:52:32Ügyes a kutya
Milyen jól meghajolt a végén. :)









