
Jericó Santander képei

Portrék a falakon
papaluige | 2008.06.25. 20:43:17hát nagyon hasonlít! :)
nem bungle rajzolta? :DD

Portal beütésű, airsoft tornádó gránát bemutató. Viharvadász barátunk kedvence lehetne.
Lex | 2008.06.26. 12:26:20hát azért jól jönne egy ilyen :D amúgy én is airsoftozok

Marc Gouby képei
csirek | 2008.06.25. 12:24:40szarrrr :D

Phantasia - Magdalena Bors fotói
rock | 2008.06.21. 15:51:30ezek jok

Gary Voth fotói
CRaPtRaSH | 2008.06.19. 12:39:39azért 16 bekerült... kis próbálkozással és kitartással rá lehet érezni nagyjából,h mi kerül majd ki ;] (asszem... :D)

Imádom a japán tv műsorokat, mondtam már? ;)
kKNd | 2008.06.14. 16:50:08Gondolom a 40esre akart válaszolni.
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a világ legnagyobb virágú növénye, a raflézia (rafflesia). Élősködő, nem fotoszintetizál, döglegyek porozzák be, és óriás bűzvirág magyar névvel illetik.Purple | 2008.06.10. 07:33:38űberfrankó :D

Pete Tuner fotói
tasman | 2008.06.03. 12:51:28Ennek a Petének valami baj lehet a látásával. Én szemüveg nélkül látok így.

Steve Highfield fotói.
Findzs | 2008.06.06. 22:19:43elég drágán adja a képeit a fószer










Igazad van, minden alkotáshoz kell egy ötlet, egy mondanivaló, enélkül nem ér semmit az egész. Ma viszont ott tartunk, hogy megvan az ötlet, és megcsináltatja mással, megveszi, stb. vagy egyszerűen mondvacsinált módon oldja meg azt. (pl. egy ún. "médiaművész" "alkotása jut eszembe, amihez vett 3 porszívót és ezt vitrinbe tette. Hűű. Másik "alkotása", hogy lefeküdt a feleségvel, ezt kifaragtatta fából és úgy tett, ez az ő munkája.)
Egy festmény sérülékenyebb? Lehet, viszont a régi CD-ket már nem lehet olvasni a mai lejátszókon, pedig nem 500 éves lemezekről van szó. A blueray pedig már célegyenesben van. Az interneten közzétett képeket pedig bárki letöltheti, amely sok eseteben remek és hasznos dolog, de ha csak ott vannak közzétéve, mit alkotások, akkor tartani kell attól, hogy lopás áldozata lesz. Ezért is igyekeznek sok helyen gyengébb felbontású, torzított, esetleg szöveggel kibővített változatot megmutatni, de ez mind-mind elvesz az értékéből. Korlátozza a monitorméret és annak képességei is. Mindenütt másképp néz ki, nem az a szín, nem az a felbontás, következésképp folyton változó, ezáltal részben eredetiségét is elvesztő kép lesz csupán.
Kerlés:
A kendőzetlenség tényleg jobb szó és így igazad is van.
A pop art alkotások néhány kivételtől eltekintve nekem sem a szívem csücske, de néha nem árt némi humor a művészetben sem...
Seggével fest: erről Bernáth Aurél egyik könyvéből való részlet jut eszembe, melyben egyszerűen kifakad, amikor azt látja, hogy 5 fickó pucér fenékkel litográfiákat csinál sorozatban. Akkor feltette a költői kérdést: Művészet ez? Nos...erre ma sem tudnánk válaszolni.
Londonról pedig... manapság előszeretettel botránkoztatják meg az embereket, mert azt hiszik sokan, hogy másképp már nem lehet felhívni a figyelmet magukra. Egyébként egyáltalán nem eredeti ötletek mert, ha jól tudom egyes népeknél ténylegesen is állítottak fallikus jelképeket, melyek körül aztán a törzs vagy falu fiatal leányai körtáncot jártak termékenységük biztosítása érdekében.