
Miss Amazonas 2015 és Miss Amazon 2015 ;)
sergi | 2015.02.06. 14:55:16Biztos,hogy ez miss amzonas 2015?Nem inkább miss péró 2015.
A norvég orvosok elutasítják a fiúk körülmetélését
„Ugyanakkor az orvosoknak nincs joga szembe menni az új törvénnyel, így az ellenállásuk illegális az egészségügyi minisztérium államtitkára Cecilie Brein-Karlsen szerint, aki azt nyilatkozta a VG-nek és a Dagsavisennek, hogy minden norvég állami kórháznak kötelező fölajánlani az eljárást azoknak a szülőknek, akik körül akarják metéltetni a fiúkat. A parlament az új törvényt tavaly fogadta el, miután Oslóban egy kisfiú meghalt egy nem kórházban elvégzett rituális szertartáson.”lilaflexninja | 2015.02.04. 07:13:50Én úgy értelmeztem a fenti cikket, hogy ha valaki metéltetni akarja a gyerekét, akkor fel kell ajánlani, hogy azt a kórházban tegye. Persze kérdés az, hogy eleve meg kell kérdezni? 3 kiló negyven, akarja metélni? Ez azért így furcsa, mert ezzel azt fejezik ki, hogy természetes.

Ezért nincsenek már eccarvúak :D
közlegény | 2015.01.29. 20:13:40majd szembesül vele, ha a (c)anal+ ra kapcsol :)

Bődületeset kaszálnak Rogán ötletén
Óriási, több tízmilliárdos üzletté nőtte ki magát a pénzes kínaiaknak kitalált letelepedési kötvény. Csak sajnos nem a magyar államnak, hanem pár ismeretlen hátterű offshore cégnek, akik ismeretlen helyre adják a nyereségüket. Az államnak, azaz az adófizetőknek pedig ráadásul épp vesztesége van az egész ügyeletennorbertvincze | 2016.04.16. 13:16:41ruszkiknak sem erősség az adóbevallás, katt, ha érdekel mennyit keres putyin :))
https://www.rt.com/news/339777-putin-ministers-income-declaration/

Így változtak a nőideálok az idők folyamán

iarózíT :)
matula | 2015.01.27. 00:24:36Gusztibacsi a szendvics fölött borotvalkozni.

Felcserélt szerepek: Nagyszerű nők, gyönyörű férfiak? (A Mesterkurzus előadója: Dr. Ranschburg Jenő)
izé012 | 2015.08.07. 19:57:37Ki az a Purple? Felőlem jöhet ő is de hozzon sört.

Erre biztos nem gondoltak a tűzoltók!
Colonel | 2015.01.25. 10:22:43Szerintem a vízsugár erejétől indult meg, mert addig rendben volt

Miss Büdös Száj - a szkandernél ez kifejezetten előny! ;)
sergi | 2015.01.19. 13:52:05Ha lenne amerikai állampolgárságom most visszaadnám...

Ő a világ leggazdagabb nője - na srácok, megszépíti a pénz? ;)
A Földön több mint 2000 milliárdos ember él, 12 százalékuk nő. Ezen milliárdos nőknek csupán a 17%-a hozta össze saját maga a vagyonát, vagyis nem örökség miatt lett gazdag.vadonka | 2015.01.19. 07:32:37Lehet, hogy ő http://www.bbc.com/news/business-28756059 egy picit szegényebb de őt sokkal inkább bevállalnám :)









