
A homokevő bajnokság résztvevői ;)
Nusihusi | 2012.07.10. 20:56:20Inkább homokba harapjanak, mint fűbe:D
Windows „frissítés” jól. ;)
7sleeper | 2012.07.02. 22:36:28trójai való

Ez az Iskola azért alakult meg, hogy terjedhessenek a JÓ dolgok. Mert sose feledjük; ami jó, az jó, és ami nem jó, az nem Firától való!

Top 10 szívatás 2011-ből!
Kovi87 | 2012.06.23. 13:53:46Medencés, lisztes, meg a szolis a jó.. Többi..

Anatidaephobia: attól való félelem, hogy valahonnan egy kacsa figyel téged. Nem alaptalan!
Nas | 2013.05.04. 08:42:04Mindenhol ott vannak... Etológiai kísérlet az értekezletek és szemináriumok gerincesekre gyakorolt hatásáról:
http://www.tastefullyoffensive.com/2013/05/dexter-duckling-struggles-to-stay-awake.html

Az egyenlő oldalú négyzetről nem hallottál? És ki tette fel ezt a tételt, amelyik a természet ellen való? Hát Homokratész!
kissfreezer | 2012.06.17. 20:35:02a négyzet is felosztható háromszögekre, de én biztos vagyok benne, hogy ez csóka tanúja volt, amikor egy nála sokkal okosabb valaki egy létező elméletről beszelt, ami kifejezetten a négyzetre vonatkozik.

Tetoválástalanítás
termi-nator | 2012.06.07. 12:21:05majd ha legközelebb megnézed:
le lehet tekerni a hangerőt :D

Valóságshow keretében telepítene embereket a Marsra egy holland cég.
Magyar cikk: Örökre elhagynák a Földet az első marsutazókrobi0000016 | 2012.06.06. 13:26:53Én minden benszülöttet, tartós munkanélkülit oda deportálnék, hadd érezzék magukat hasznosnak és tanulmányozzák a semmit... Amúgy a mostani fejlődési ütem mellet legalább 100 év kell majd hogy szóbajöjjön a mars..az utóbbi 40 évben még s holdra sem tudtunk eljutni és a nasa szerint ahoz és még kb 20 év kell hogy ujra ember tegye oda a lábát.Remélem mostmár tényleg kiszúrnak egy ki..aszott zászlót amit nem fúj el a nemlétező hold szél és örök szeptikusok is elhiszik, mert mondjuk távcsővel látni a földről is.. mindent meg lehet magyarázni, de a fent említett projekthez képest a holdra telepített próba kolónia csak aprópénz lenne.. először talán azt kéne megvalósítani talán ha a sok paraszt akinek van kint telke a holdon azt meg is tudja nézni (nem kis kasza lenne nem kis igénnyel.)utánna lehet álmodozni a marsról.
de ki az a kretén aki az életét egy bádog dobozban akarja élni? szerintem valamiféle összerakható kupola kéne meg termőföld meg egy rakat botanikus.. és talán lenne értelme is a dolognak, de fent említett probléma miatt inkább nézzük meg a prometheust :D

Béna Bébz -ek összefoglaló videója :)
Szancso | 2012.06.05. 21:34:41:)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5--VHEr_Kmc#t=4m40s
:)

Tehát így kezdődik a zombi apokalipszis...
Magyar cikk a Sötét Jövőnbungle | 2012.06.29. 13:15:43Kutyát tépett szét a texasi zombi
http://index.hu/kulfold/2012/06/29/kutyat_tepett_szet_a_texasi_zombi/









