
Kiscsaj Britneyre táncol. Napi büntetés a négyzeten.
süti | 2010.01.28. 20:48:26én is csinálok ilyet csak nem rakom fel a netre :/
Nem lehet elég korán kezdeni.
szabina666 | 2010.01.08. 11:27:24Akár hány éves.Szerintem ügyes.Főleg egymás után megjegyezni s mozdulatokat;)

Éneklő pizza, kibelezett táncosnő - 2009 legfurcsább reklámjai.
Nem mindegyiknél jöttem rá, mit akar reklámozni.kichi | 2010.01.07. 00:32:11Kár, hogy a "japán" reklám, nem japán ebben a postban.
(betűk alapján thai-ra tippelek egyébként)

Pörög a legújabb Techno Nagyi. ;)
Nusihusi | 2010.01.07. 21:19:36Vajon milyen anyagon van a néni;)

A látszat ellenére őt sem a pia ütötte ki... ;)
a márk | 2009.12.29. 23:54:30A terem búráját, vágták a fejemhez... Happy Gang vagy mi a bánat volt

...most az "ooops" az mire rímel?
MiniMe | 2009.12.29. 20:12:20nemet szöke
marmint blond
es milyen baromsagot enekel
inkabb valami black musicra nyomott volna egy riszat :D

Elképesztő rap-step tánc az utcán, géppuska lábú néger srácok előadásában.
AVIREX | 2009.12.28. 18:12:06Az nem denszel tudtommal... / freestyle-t tolt vagy 3 hete a rádióban [: /

Karácsonyi robottánc jól. :)

Némethonban négylábú csillag született. :)
Mikeee | 2009.12.30. 11:52:32Ügyes a kutya
Milyen jól meghajolt a végén. :)

Mai napi büntetés: H1N1 tánc cuki ázsiai fiúcskáktól, meleg szeretettel. :D
Selcros | 2010.12.31. 00:26:05Ez egy oldal ahol infót lehet megosztani másokkal, vannak olyan emberek akik posztolnak, vannak akik csak felnéznek és csak szimplán élvezik az olvasást... namost én az utóbbi kategória vagyok, csak szimplán megjegyeztem h régóta nem volt poszt, nem pattogtam h mi a f***ért nincs stb... kulturáltan rámutattam. nyilván ilyen vagyok az életben mert egy megosztó oldalon csodálkoztam h miért nincs poszt, hát gratulálok, tipikus sablonos gondolkodásmód.









