
- Főnök, összetört a tükör.
- Cserélje ki!
- Nem megy, rajta fekszik az egész kamion.Mol | 2012.05.25. 19:15:18Mintha zuhanyfülkében állna a sofőr . . .
Hipster színek
A pillanat legszebb színeiSzancso | 2012.05.23. 19:20:06Záróvonal tört fehér.Vagy amilyen szín tetszik. ;)

Magyar idő szerint 9:44-kor sikeresen startolt, egy Falcon-9 hordozórakéta orrkúpján elhelyezve, a Space Exploration Technologies (SpaceX) vállalat magánpénzből kifejlesztett űrhajója, a Dragon.
Célja, hogy bemutassa: El tud jutni a Nemzetközi Űrállomáshoz (ISS), sikerül a robotkaros befogás és dokkolás, majd épségben vissza is tud térni a Földre.
Magyar cikkek: itt, itt, és itt.
Hivatalos oldal
MADve | 2012.05.22. 22:48:42az origo hazudott.
http://www.cracked.com/blog/4-famous-pop-culture-moments-everyone-remembers-incorrectly_p2/
Őrizetbe vette az orosz rendőrség azt a három fiatalt, akik a 240 méter magas vlagyivosztoki hídra másztak fel, mindenféle biztosítás nélkül.Szancso | 2012.05.22. 18:47:39"Vlagyivosztok-szevasztok".
Böröczky József.
R.I.P.

Az Állami Michael Jackson-képző Intézetben a növendékeknek alsó korhatár; a „szüleiknek” meg alsó IQ-határ nincs megszabva...
(A gyerek kisebb sérülésekkel megúszta. Remélhetőleg az IQ-ja az apjáé lesz az anyjadik hatványán..)tftmnxzf | 2012.05.22. 20:45:55Pesze, hogy lehet itelni. Ha az ember nem akarja, hogy baj tortenjen, akkor nem vallal felesleges kockazatot. Marpedig ez egy nagyon felesleges kockazat, mert a cselekmenynek semmilyen pozitiv vonzata sincsen, meg akkor sem, ha nem kovetkezik be a bal(fasz)eset.

Ezt is megéltük! Öt felnőtt férfit és egy 15 éves fiatalt tartóztattak le Skóciában a Facebook-on tett „antiszemita” bejegyzések miatt. A skóciai hatóságok nem kevesebb, mint 50 rendőrt küldtek ki a „bűncselekmény” tetteseinek kézre kerítésére azt követően, hogy a Glasgow-hoz tartozó, jómódúak lakta Giffnock zsidó közösségének néhány tagja feljelentést tett.
Kurucinfós cikk (érdemes belenézni a Facebook-os kommentekbe, most majd őket is elviszi a rendőrség? ;))hawkeye | 2012.05.20. 09:09:31És hogy hol tartunk? Egy vázlatos körkép a valaha oly büszke Angliáról:
http://www.inforadio.hu/hir/tudositoink/hir-497464

Nem lehetne egy generátort valahogy rájuk kötni? :D
Nusihusi | 2012.05.18. 22:29:43Nem, mert akkor szétrobbanna a generátor:D

Holnaptól neki kell kiszállítania a leveleket és újságokat...
blackmumus | 2012.05.21. 01:58:33az nem kutya hanem Alf :)
Vallásszabadságukat féltik az ajkai gimisek. A Hit Gyülekezete venné át az iskola fenntartását. Ezt a szülők és tanárok nem néznék jó szemmel.bungle | 2013.09.02. 15:26:45http://index.hu/belfold/2013/09/02/ha_valaki_megter_az_a_maganugye/
A Hit Gyülekezetéé az egyetlen általános iskola, de ígérik, Hajdúsámsonban nem lesz felekezeti oktatás. A pletyka szerint a fizetés egy részét be kell fizetni tandíjnak. Az állam félmilliárdból indít elleniskolát.

Revolution
J.J. Abrams ősztől kezdődő új sorozata a poszt-apokaliptikus jövőben fog játszódni. Az áram egy rejtélyes elektromágneses impulzustól egyik pillanatról a másikra elmegy, és nem is jön vissza. A történet ez után játszódik 15 évvel, ahol az emberek kb. XIX. századi körülmények között kénytelenek élni.lorem_ipsum | 2013.04.06. 20:02:21vontatott, lassu, kisse idegesito karakterek, en nem kezdenek bele.
falling skies is ilyesmi, de tobb potencialt latok benne, ill. javult szerintem a kezdetiekhez kepest, de meg mindig sok idegesito van benne.
egyiket sem kaszaltam meg, mert belefer az idombe, de az uncsi reszeket mar attekerem sokszor. amugy meg:
http://www.sorozatjunkie.hu/tag/falling-skies/
http://www.sorozatjunkie.hu/2012/08/22/falling-skies-vege-a-2-evadnak/
http://www.sorozatjunkie.hu/tag/revolution/









