
A sok hülyeség után jöhet egy perc művtöri?

Egy ilyen kertvárosi anyukás kocsiból ezt nem néztem volna ki
akicker | 2018.02.13. 13:20:46Anyukás?? Azért, mert Kia? Vagy mert nagy a csomagtartója? Vagy mert nem egy piros sport Ferrari, amivel - köztudottan - az apukák szoktak közlekedni? :D
Oroszok + hó + lejtős út = garantált szórakozás

Nagyon reméljük, hogy az Amazon Alexája sosem kerül fel egy űrhajóra

Télen is lehet kajakozni, sőt még talán így izgalmasabb is

Az oroszok kifejlesztették az óvatlan sofőrgyilkos vasútátkelőt

Íme az önvezető autók egyik hatalmas előnye
Soha többet nem kell pocsolyában, vagy sárban beszállnunk a kocsiba.
Ez történik Oroszországban, ha piásan vezetsz
Ssch | 2018.01.27. 03:10:56hát ez nagyon jóó!

Kamionos sapi, ami felébreszt, ha elalszol
Ez mondjuk úgy hiánypótló termékizé, hogy egyáltalán nem vagyunk vele szarkasztikusak.
Szóval így készülnek azok a tökéletes gömb sövények
A harmadik perc után indítják be.









